Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Labor? Mikor küld el a nőgyógy...

Labor? Mikor küld el a nőgyógyász ide?

Figyelt kérdés
Leírná valaki részletesen hogy mi történik itt?
2011. nov. 11. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Laborba általában a körzeti orvos szokott küldeni.

Ha nőgyógyászati kezelés alatt állsz akkor persze ő is küldhet. De miért akarsz annyira laborba menni?

(vérvétel, vizelet minta...ettől nem kell félni)

2011. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, milliónyi dolgot tud meg a laboreredményből. Sőt, engem elküldött a háziorvosom csak azért, mert már rég voltam, és évente egyszer nem árt megnézni bizonyos értékeket.
2011. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most fogok először menni nőgyógyászhoz és nem is a vizsgálat miatt izgulok, mert arról sokat lehet olvasni a neten. Hanem attól hogy mi lesz hogyha elküld laborba. Így szeretnék megtudni mindent.
2011. nov. 11. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen, mit kell ezen izgulni? Ha elküld laborba, akkor elmész laborba. Bele kell pisilni egy pohárba, és levesznek egy kis vért. A laborban egyetlen rossz dolog van, hogy sorba kell állni, esetleg többször is. Nyugi, nem ér annyit az egész, hogy rágd magad rajta.
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor küldött el, amikor a fogamzásgátlót szedtem és mentem az éves vizsgálatra, rögtön felküldött a laborba is, volt már amikor úgy mentem, hogy vittem is magammal a reggeli pisit, és csak vért vettek. Félni nem féltem, de nagyon utáltam laborba menni, gyűlölöm amikor tűvel böködnek.


Ha nem akarsz gyógyszert íratni, csak sima vizsgálatra mész nem fog elküldeni.

2011. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze elküldhet, ha oka van rá. Engem is küldött már a nődokim többször is. Kicsit irigykedem, hogy az első vizsgálat előtt csak attól félsz, hogy mi lesz a laborban, ha elküld. :) Mindenesetre le a kalappal, nekem sokkal nagyobb kínjaim voltak az első előtt. :)
2011. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!