Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha a tanár nem...

Mit tegyek, ha a tanár nem veszi figyelembe, hogy megjött?

Figyelt kérdés
14 évesen kezdődött, akkor jött meg először. most 16 vagyok, de még mindig rohadtul fáj, ha megjön.. görcsöl meg minden.. áá szar az egész. Épp dolgozat lett volna, montam óra előtt a tanárnek fal fehéren sápadtan, hogy nem tudom megírni, tudja... női dolgok.. erre még a női tanárok si kinevettek. Nem tudom ezen mi a vicces. Kibszottul FÁJ!, és élni sincs kedvem olyankor.
2020. máj. 30. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
A dolgozatiras nem kedv kerdese
2020. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy fiatalon még kellemetlenebb a menstruáció, de ha akkora fájdalmaid vannak, hogy meggátolnak a mindennapi dolgaid elvégzésében, akkor fordulj nőgyógyászhoz.


Addig is kérd ki a háziorvosod véleményét, hogy milyen fájdalomcsillapítót ajánl a korod és a problémád alapján, mert sajnos az tényleg nem reális, hogy a görcseid miatt nem kell dolgoznod az iskolában.

2020. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

a mensi se :/

szerinted én jókedvemben akarok elhalasztani egy dolgozatot egy olyan időpontra amikor százezer más dolgom lenne?

2020. máj. 30. 23:34
 4/23 A kérdező kommentje:
ez csk pár nap. ennyit igazán elengedhetnének. ráadásul a hormonok is ingadoznak. ahogy a hangulatom is. úgyhogy addig érjék csak be annyival, hogy nem megyek be. Csak sajnos havi 3-4 nap túl sok hiányzás.
2020. máj. 30. 23:35
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát sajna ez nem kifogás, a munka helyeden sem fogadják el. Gondold el én cukrász vagyok 10-12órábna talpon vagyok és bizony nekem a mai napig erős görcsökkel intenzív vérzéssel jár. Azt mondták, hogy szüzesség elvesztése után javul a dolog, hát nálam nem sokat javult.

Szóval sajnos el kell tűrni :/

2020. máj. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Keress fel egy nőgyógyászt. Ha dolgozni fogsz se hiányozhatsz havi 3-4 napot.
2020. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Az en idomben haza lehetett keredzkedni, vagy egytol harom napot szulo is igazolhatott. De meg ugy is, hogy meg se mondtam konkretan, miert rossz.

Pech, hogy dolgozat elott. Sajnalom, hogy nem ugy neztek rad, ahogy ram annak idejen a halottsapadt arcomra.

2020. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél be fájdalom csillapítót és görcs oldót, lesz 40 éved, hogy megszokd, ilyenkor sincs felmentés sehol. Ha elviselhetetlen a fájdalom, akkor annak szervi oka van, ki kell vizsgáltatni.
2020. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

7-es vagyok. Szoval nem vagyunk egyformak. De van, mikor agyban fekve is doglodik valaki. Rengeteg loket ver es hasmenes miatt kell kivanszorogni a vecere.

Van, aki hany, elajul.

Van, akinek a vege elott migrenje van.

Nem lehet legyintessel elintezni. Igen, vissza is lehet elni ezzel, de sokaknak valodi remalom egy resze legalabb.

2020. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Nőgyógyász+fájdalomcsillapító/görcsoldó.

(Nekem egyedül abban az időszakban nem fájt a “menstruáció” (inkább megvonásos vérzés) amikor fogamzásgátlót szedtem..viszont azt feleslegesen ne kezdd el szedni, bár a legtöbb nőgyógyász (+ néhány bőrgyógyász a pattanásokra ajánlja.....) előszeretettel írja fel.)

Édesanyámnak pedig szülés után lett könnyebb a helyzete..


Viszont sajnos nem lehet kifogás az, hogy menstruálsz. (Maximum tesi órán) Ha neked engednék, hogy elhalaszd, gondolj bele.. mindenki kikérné magának, és találna valami dolgot, hogy hadd ne írja meg.

A másik amit az 5-ös válaszoló is írt, munkahelyen sem lesz kifogás.

2020. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!