Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott érettségit tettem...

Molnár Vencel kérdése:

Előrehozott érettségit tettem angolból, így osztályozóvizsgát is tettem egyenként az elkövetkező gimnáziumi éveimre. Ezt a szakos tanár köteles Figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Az összes évi osztályozóvizsgáim eredménye mind kiváló lett, viszont még mindig járok iskolán belül angol órákra heti háromszor. Megteheti-e az angol szakos tanár, hogy nem veszi figyelembe a 11 és 12. Osztályra vonatkozó, elvégzett osztályozóvizsgáimat, és órán kapott jegyekből ad év végi osztályzatot a vizsgán szerzett helyett? Mi erre a jogszabály?
2016. okt. 9. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak figyelembe venni köteles,egyszerűen az a jegy,amit az osztályozó vizsgán szereztél,az az év végi jegyed azon az évfolyamon,amelyiknek az anyagából osztályozó vizsgát tettél.Elvileg be sem kéne járnod az angol órákra,de jegyet semmi esetre sem kaphatsz,illetve hiába kapsz,semmi jelentősége.
2016. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne járj be órákra. Felesleges.
2016. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!