Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha a tanár nem...

Mit tegyek, ha a tanár nem veszi figyelembe, hogy megjött?

Figyelt kérdés
14 évesen kezdődött, akkor jött meg először. most 16 vagyok, de még mindig rohadtul fáj, ha megjön.. görcsöl meg minden.. áá szar az egész. Épp dolgozat lett volna, montam óra előtt a tanárnek fal fehéren sápadtan, hogy nem tudom megírni, tudja... női dolgok.. erre még a női tanárok si kinevettek. Nem tudom ezen mi a vicces. Kibszottul FÁJ!, és élni sincs kedvem olyankor.
2020. máj. 30. 23:25
1 2 3
 11/23 Metionin ***** válasza:
80%
Sajnos ilyenkor muszáj gyógyszert bevenni. Nekem is így volt, plusz hánytam is, néha el is ájultam. Voltam dokinál többször de elintézték azzal, hogy majd ha idősebb leszek jobb lesz, ha nem leszek szűz jobb lesz, ha szülök gyereket jobb lesz...hát kösz. Végül a fogamzásgátló oldotta meg a problémát, meg az apranax. Dolgozd ki te is a túlélési stratégiát mert később nem csak kiröhögnek, ki is rúghatnak ilyen miatt.
2020. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

ráadásul vérzek is mint állat. tampon felszívja magát, a betét szart sem ér, az is "megtelik" meg ha leülök akkor szétfolyik. Rohadtul nincs együttérzésük a tanároknak. Legalább a mosdóba engedjenek ki akár egy órán 10 szer. ha dolog van akkor DOLOG VAN ÉS KÉSZ! Mit nem lehet ezen érteni?

Mit csináljak? Járjak egész nap vérfoltos nadrágban?

2020. máj. 31. 00:03
 13/23 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudok gondolkodni se! rosszul érzem magam és kész. Vért veszítek, émejgek, görcsölök, rosszul vagyok.
2020. máj. 31. 00:09
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

5ös vagyok.

Hidd el mind átérezzük a helyzeted. Én speciál kimondottan egy gejzírnek érzem magam ilyenkor. Ezen a téren nekem az intim kehely segített.

2020. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Tesi egy dolog, de a dolgozatírás tényleg nem olyasmi ami alól felmentés lehetne ilyen esetben. El kell akkor menni dokihoz és ennyi.
2020. máj. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%
Digitális oktatás van, nem járunk iskolába, a hiányzást se írjuk a Krétában. Most akkor mire ez a kérdés?
2020. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mi köze van a digitális oktatásnak ahhoz, hogy 2.5 éve megjött? Tudtommal csak 2 hónapja tart ez az egész. .
2020. máj. 31. 12:25
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Az a köze, h most irtad ki. Több hónapos sérelmek kit érdekelnek?
2020. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Hát kösz. Olyan jó érzés hallani ezt tőled :/

Hát az, hogy jövőre ugyanez a suli lesz, ugyanezekkel a tanárokkal. Kicsit gondolkodjál már!

2020. máj. 31. 12:32
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
Lasd a fentebbi valaszokat, 15-os, stb, irany dokihoz, nem sirankozni.
2020. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!