Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz vagyok, sárgás szagtalan...

Szűz vagyok, sárgás szagtalan folyás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem hogy a folyásom ilyen kicsit sárgás, halvány barnás, már-már krémszínű lett. Még szűz vagyok tehát olyasmi nem lehet amit férfitól kaphatnék el. A szagán nem érzékelek változást olyan semleges, inkább kellemes mint büdös. Egyáltalán nem viszketek odalent.A menstruációm 3 napja késik, de még nem igazán rendszeres, csak másfél éve jött meg. Van okom aggódni? Lehet nemi betegség vagy csak a tini kor miatti hormonok?!

2020. máj. 31. 20:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Igazából lehet egy kicsit szagos de nem erősen olyan szokásosan. Légyszíves segítsetek mert nagyon izgulok😳
2020. máj. 31. 22:24
 2/2 anonim ***** válasza:
A hormosmentesjankával YouTube csatornán van egy mesis videó amiben elmondja hogy mensi kezdetén a barnás folyás az előző menstruációból visszamaradt és távozó 'vér' attól hogy van valamennyi huvelyváladékod nem feltétlenül lettél beteg fontos hogy magadhoz képest volt-e már ilyen vannak akiknek a ciklusuk alatt fogyamatosan van "folyásuk" ami valójában huvekyvaladek és mehnyaknyák mensi előtt nincs vagy keves van utána fokozatosan elindul a mensi vér... utána újra ez a sárgás fehéres váladék kozepidoben (ovulaciokor) pár napig teljesen átlátszó termékeny nyúlós méhnyaknyák. Szóval a lényeg máskor is volt-e így általában azok közé tartozol akiknek mindig van valamennyi folyasod ? Mert akkor valószínűleg nincs baj, de érdemes elmenned egy nőgyógyászhoz esetleg hogy rádnezzen, vegyen le mintát. Kicsit olvasgass a huvekyvaladek változásáról a női cikluson belül ne aggódj :)
2020. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!