Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez hüvelygomba?

Lehet ez hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hete sűrűbb állagú, "gombócos" folyásom van, néha kicsit sárgás, néha enyhe zöldes, de legtöbbször fehér színben. Nem viszketek, csak hiába rakok be tisztasági betétet, elég hamar cserélni kell. Ez hüvelygomba? Van vmi házilagos módszer a kikúrálására? Sajnos költözés miatt még nincs új nőgyógyászom és semmi időm nincs elmenni, így ha nem életbevágóan fontos, akkor azt most kihagynám.
2008. nov. 24. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
És mi is az az intimzuhany tulajdonképpen?
2008. nov. 24. 14:01
 2/10 A kérdező kommentje:
Hú, most látom, nem ebbe a témakörbe akartam írni, bocsánat :S
2008. nov. 24. 14:01
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia!Hát az bizony hüvelygomba!darabos,sárgás-fehéres váladék,néha szaga is van.:(ha nem viszket,és nem is fáj,akkor elég ha elmész a gyógyszertárba,és kérsz erre alkalmas kúpot/tabit és krémet.Tudni fogják,hogy mit adjanak:)viszont,ha van időd,mindenképp menj el dokihoz,mert ha van benne egy kis zöldes árnyalat,akkor lehet hogy a méhednél van gyulladás,Nálam úgyanez volt.De ne vészes!
2008. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne sajnáld az egészségedre az időt...én nem kezelgetném otthon ha azt sem tudom mitől van....nekem egyszer volt..és a doki azt mondta a tusfürdő szárította ki a bőröm és attól....szóval használjak intimlemosót...azóta ki nem teszem a lábam anélkülXD
2008. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) A kérdésem lenne még, hogy emiatt fájhat ha szeretkezünk a párommal? Mert mostanában észrevettem, hogy fáj a behatolás. (Gumival védekezünk!) Lehet emiatt?
2008. nov. 24. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fájhat, és amíg meg nem gyógyultál, addig nem ajánlatos szexelni.
2008. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gumival sem?
2008. nov. 24. 14:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal sem. Ugyanis a gumira rárakódik a gomba és az is képes visszafertőzni ott ahol éppen meggyógyultál. ( tudom friss gumit használtok ,nem minden alkalommal ugyanazt. De akkor is előfordulhat. ) A másik,hogy véletlen lukas gumi megfertőzi a párodat is. Néhány napig most bírjátok ki enélkül.
2008. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

míg kezelnek nicns szex, és canesten kenőccsel a partnert is be kell kenni,mert ha ő niincs kezelve akkor viddzafertőződhet.

Az intimzuhanyrol meg itt találsz bővebben:www-dolhay.hu

Én hajlamos vagyok a gombára és adoki ajánlotta a hüvelyöblítést. Jobbulást!

2008. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban a ferfiak tunetmentes hordozok,ezert kell mindkettotoknek kezeles.Fehernemu es torolkozok kifozese!!!
2008. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!