Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsaszín folyás együttlèt...

Rózsaszín folyás együttlèt után! Volt már más így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár órával ezelött voltam együtt a párommal.

A mostani együttlét másabb volt, mint a megszokott!

Hevesebb, más pózban, mint ahogy általában szoktuk.

Így jó mélyre ment. Majd miután végeztünk, mikor megtörölköztem, akkor láttam, hogy rózsaszínes folyásom van. Hát, inkább ilyen rózsaszínes nyák, meg ugye, ami még kifolyik ilyenkor. Nem élénk piros, nem rendes vérzés volt. Miután kifolyt minden, azóta nem tapasztaltam újra.

Ez a 4. próbálkozós hónapunk.

Elméletileg most kell ovunak lenni a napokban. De ma az lh teszt még negatív volt, és a höm se mutatta, hogy lett volna peteérés!

Tavaly júliusban voltam nögyógyásznál.

Akkor volt egy kismedencei gyulladásom. Volt gombás fertözésem, ami tünetmentes volt. Nem is tudtam róla, hogy van. Ezeket kikezeltük.

Akkor volt egy 10forintos nagyságú méhszájsebem, de azt mondta a doki,azzal nem kell foglalkozni. Rákszürés eredménye jó, ciszta se volt.

Ciklusom rendben van, közti vérzésem sose volt. Ilyen sem fordult még elö ezelött.

Volt valaki hasonló helyzetben már? Esetleg van valami ötletetek, hogy mi lehet? Lehet csak egy apró sérülés? Kicsit megijedtem.


2020. jún. 2. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírtad, heves volt a szex, ráadásul méhszájsebed is van, előfordul ilyenkor.
2020. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Reggel átgondoltam én is. Valòszínüleg ezek miatt volt! Köszönöm, hogy válaszoltál!
2020. jún. 2. 09:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!