Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee 3 mg/0.02 mg tapasztala...

Jangee 3 mg/0.02 mg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tünetek jöttek elő?

2020. jún. 2. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Fejfájás, hasmenés, gyomorfájás, hányinger, hányás, étvágytalanság
2020. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Mellfájdalom, migrénes fejfájás, vízvisszatartás, 5kg plusz 10 év alatt, állandó sírhatnék, libidó csökkenés.
2020. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyakori hüvelygomba-szerűség (ami egyébként kb. 2 napi gyógyszerezéstől elmúlik mindig, nem erős fertőzés).

Nőtt a mellem egy kicsit.

Más nálam nincs.

2020. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hűha tényleg ilyen rossz? Tuti nektek is 3mg/0.02 van? Eddig jókat olvastam rola igaz hogy pár év el telt azóta de ennyi idő alatt elromlott?
2020. jún. 4. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
2/4es vagyok, eleinte nagyon jó volt, az utolsó 2 évben jöttek ezek elő. Idővel a szervezet tiltakozni kezd a mesterséges hormonok ellen. Egyébként mindenki máshogyan reagál ezekre, lehet, hogy neked semmi sem lesz, vagy teljesen más tüneteid lesznek. Elég hosszú a mellékhatások listája :) nem lehet előre megmondani.
2020. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan csak fél évig szedtem az orvos tanácsára, de nekem is sok mellékhatás jelentkezett ezért végül abbahagytam.

Azt hozzátenném, hogy én nem pont fogamzásgátlás miatt kezdtem el szedni hanem egyéb hormonális problémák miatt.

Eleinte semmi gond nem volt, még örültem is mert szép lett a bőröm, és a mellem is láthatóan nőtt. A menstruációm is rendre megjött akkor amikor kellett.

Aztán talán másfél hónap után kezdődtek a bajok, ugyanis voltak napok mikor annyira fájt a fejem egy bizonyos ponton, hogy kezdtem megijedni hogy valami komolyabb bajom van.

Aztán ami talán a legrosszabb, hogy olyan étvágyam lett tőle, hogy folyamatosan enni tudtam volna. Mindenből dupla adagot szedtem, és volt, hogy hiába ettem meg szinte két ember adagját még mindig bírtam volna enni. Ez azt eredményezte, hogy fél év alatt közel 9-10 kilót híztam. Annak ellenére, hogy kb 80%-ban egészségesen étkeztem.

A szedése alatt nagyon durván narancsbőrös lettem, még a karomon is, pedig ott sosem voltam. Ezekkel sajnos még mindig küzdök, mert szeretném leadni ezt a 10kg felesleget, de nagyon nehezen megy.

Ami még eszembe jut az az, hogy rendszeresen puffadtam, és a lábamon eléggé elkezdtek látszódni az erek, még a combomon is, pedig egyáltalán nincsenek viszereim.

Amikor már tudtam, hogy ezt kell szednem próbáltam utána olvasni, hogy mások miket írnak róla és csak reménykedtem benne, hogy nekem sem lesznek mellékhatásai, de sajnos nem így lett.

Ettől függetlenül a legtöbb ismerősöm aki fogamzásgátlót szed, nem tapasztal semmi mellékhatást, szóval ahogy az előző válaszoló is írta nem lehet tudni előre.

Viszont én azt mondom ezek után, hogy ha lehetne akkor soha többé nem szednék fogamzásgátlót.

2020. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hűha az a vicces hogy én nem kezdtem el szedni de viszont ezek a mellékhatások előjöttek:'). Fogalmam sincs mitől.
2020. okt. 31. 21:09
 8/8 anonim válasza:
Én most kezdtem el szedni, egy olyan 5 napja és szörnyen rosszul vagyok tőle. Remegtem hánytam étvágytalan vagyok, ha kajára gondolok rosszul vagyok....nagyom megterhelte a hányás a gyomrom, probiotikumot elkezdtem szedni... 18 éves vagyok nyugtassatok meg, hogy ez elmúlik.
2021. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!