Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandon ha megvan át lehet...

Strandon ha megvan át lehet tenni a bugyiból a fürdőbugyiba a betétet?

Figyelt kérdés

tehát ha pl. indulás előtt volt csere és nem kellene még akkor át lehet a fürdőbikinibe rakni? (ha nem akarok fürdeni csak napozni)

Ti hogy csináljátok?



2020. jún. 2. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy tisztát szoktam előre belerakni a fürdőbugyiba. Aztán visszaveszem a bugyit az abban levő betéttel.

Átragasztani nem lehet, mert nem fog már úgy ragadni.

2020. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Betétet a fürdőbugyiba? Az nagyon fog látszódni.
2020. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább ruhába ülnék egy padon vagy pokrócon a fene sem szeretne beégni az egész strandon azzal hogy a fürdőbugyimba egy betét van beragasztva. Akkor mar inkább szenvedek a tamponnal. Azzal legalább lehet úszni is.
2020. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem tennek betetet furdoruhaba. Nincs az a betet amelyik ne latszodna benne. Inkabb maradj akkor rovidnadragban es bikini felsoben szerintem.
2020. jún. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor régebben tampont használtam, most pedig intimikelyhet fogok nyáron.
2020. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
én szoktam. Ilyenkor csak napozni szoktam. Tampont sosem használok, ilyen esetben meg vagy fehér bikinibe ragasztom bele (akármilyen veszelyesnek is hangzik 🤣 csak cserélj gyakran) vagy feketébe a szárnyat meg befilcezem. Ha működik akkor nem hülyeség, nem? 😂
2020. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem tennék mert nagyon látszana, inkább egy rövid sortba és bikinifelsőbe napozz, kb ugyanaz mint a bugyi
2020. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én csak tampont használtam eddig fürdőbugyival, de ha csak betét a kérdés, akkor egy újat ragassz bele.
2020. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
En nem mernem, egyresz en magam nem tudnek olyan felszabadult lenni, mert folyton azon parazn3k hogy nem-e latja meg valaki, masreszt ha meglatja az kicsit ciki lehet. En ilyenkor tampont hasznalok es azzal ha akarsz meg vizbe is mehetsz csak utana rogton csereld ki.
2020. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!