Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha valaki a strandon úgy...

Ciki ha valaki a strandon úgy napozik, hogy betét van a fürdőbugyijában?

Figyelt kérdés

A strandon voltam és láttam egy csajszit,olvasgatott napozott.

Nem lehetett nem észrevenni,hogy a bikini alsójában betét van.A vízbe nyilván nem ment be így, de akkor is,nekem lányként elég bizarr volt,hogy valaki így fekszik kinn annyi ember előtt..


2019. júl. 7. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem megy be a vízbe, akkor okés. De húzhatott volna olyan bugyit, amin nem látszik át.
2019. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem ment be a vízbe akkor szerintem nem ciki. Inkább sajnálom mert nem biztos hogy észre vette vagy lehet hogy azt hitte hogy ha fekszik akkor úgy nem látszik. Én se szeretek tamponozni mindig.
2019. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Menőbb lett volna szétvérezni minket.


Legalább mi nők tartsunk össze. Ne legyen ilyen vén mosóasszony attitűdöd.

2019. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Fura, én nem csinálnám, de igazából rendben van, hát kiment napozni egyet.
2019. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Mármint szárnyas betét?


Arra én sem vagyok kíváncsi. Lehetett volna igényesben is csinálni.

2019. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj en is csinaltam mar ilyet :) a csalad le akart menni furdeni nem akartam en lenni az ünneprontó, elvegre ugy is mehetek veluk ha nem megyek be a vizbe. Tampont en nem hasznalhatok, de egyebkent is utolso napokba voltam mikor egy tisztasagi betet is eleg hat beraktam azt a bikinimbe. Barnulni nem akartam rovidgatyaban, de igyekeztem nem mocorogni nehogy elcsusszon.

Szerintem ez nem egy megbotrankoztato dolog, strandon egyebkent sem a masik kulsejet kene mustralni, hanem kikapcsolodni menni. Az en tikentetem az embereken csak atsuhan, ebbol felfogok kb annyit, hogy milyen szinu a hajuk, de nem kezdem el nezni mibe kothetek bele, pihenni megyek a sajat dolgommal foglalkozok.... tolem johetnenek a nok szoros labbal is az se tunne fel.

2019. júl. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Az a ciki hogy màs dolgával szeretnek a magyarok foglalkozni.
2019. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok egy természetősanya, de basszus, ha még a lányok is ennyire tabuként kezelik a menstruációt, az nagyon szomorú. Meg amúgy is, miért nézzük más betétjét és legfőképpen miért érdekel ez minket annyira, hogy gyakorira kérdést írjunk róla? Ne már.

Napozzon hosszú gatyába, vagy mit szeretnél? Én is mentem már így, ha barátok/család/pár nagyon strandolni akart, tampont meg nem használok, úgyhogy marad ilyenkor a napozgatás. Mi ebben a bizarr? Hogy menstruál? Azt sem értrm, hogy mi az hogy “nem lehetett nem észrevenni”, hát nem kell bámulni. Vagy te nem kikapcsolódni mész a strandra, hanem másokat mustrálni?

2019. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy ebben az a vicc, ha kisgatyát vesz fel, vagy ruhában ül ki, akkor a kérdező arról ór ki kérdést.

"Szerintetek miért volt ez a nő ruhában, menstruálhatott?"

2019. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ha nem szárnyas a betét, vagy nem lóg ki nagyon, csak egy picit átüt, az nem ciki. Nem kell ennyire a lába közé bámulni.


10-esnek:

Arra nem gondoltál, hogy akit a kérdező látott, az sem nem volt hiú, sem nem kisfiú?

2019. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!