Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyeknél miből áll egy...

Hölgyeknél miből áll egy Urológiai vizsgálat? Holnap megyek urológushoz,és nem tudom mire számítsak, miből áll egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahang és vizelet vizsgálatból állt első körben. Aztán kiderült h röntgen, CT, majd műtét kell :)
2020. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megnyomkodta a doki az alhasam, vér, vizelet vizsgálat, ultrahang, mivel az nem mutatta ki a vesekövem, de a laborvizsgálat es a tüneteim arra utaltak igy ct volt a következő.
2020. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Urológus orvosom férfi mindig megnézi a húgycső nyílásom is, hogy nincs- e gyulladás hasonlók veseműtétem volt 4 évvel ezelőtt. eleinte nagyon kellemetlen volt de most már nem zavar túl tettem magam rajta. Orvos és csak segíteni akar! :) Ultrahang is szokott lenni mindig. Olyan is szokott lenni, mikor megkér, hogy igyak sok folyadékot és szóljak, mikor már nagyon kell pisilnem behív vissza és megnézi mennyi van a húgyhólyagban utána elküld, hogy pisiljem ki magam jól és megint megnézi ultrahanggal, hogy mennyi vizelet maradt benne.
2020. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!