Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes még várni és kezelni,...

Érdemes még várni és kezelni, vagy elmenjek Urológushoz?

Figyelt kérdés
Már jó egy hete, volt orális szex óvszerben és azóta ég a makkom meg a húgycső vége fele. Háziorvos felírt egy Travocort nevű krémet, amit azóta kenek rá és mondta, ha nem javul menjek a bőrgyógyászhoz. El is mentem, de mivel a bőrgyógyászhoz sokat kell várni időpont miatt, így a bőr és nemibeteg gondozóba mentem, de ott megnézték a nemi szervemet meg mondták, hogy 1-2 hétig még kenjem és ha nincs javulás menjek vissza kontrollra. Azóta szerencsére enyhült az égető hatás meg ami volt ilyen kis pötty szerű pirosos kiütés az eltűnt, de mindig ahogy rá kenem a krémet, attól jobban éget az egész.. Gondolom a krém mellékhatása, mert elolvastam, de még max holnap kenem utoljára, de már nem akarom, mert így csak több kárt tesz mint hasznot. Még a Canestent gondoltam, hogy hátha még az jó. Érdemes, így urológiára bejelentkezni? Vagy maradjak a bőr és nemibeteg gondozónál? Bár gondolom, akkor felírnak mást, vagy adnak gyógyszert. Amúgy semmi kiütés nincs már a nemi szervemen, meg semmi elváltozás, csak ez az égető hatás maradt.

2020. jan. 18. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Oda menjél ahova küldtek

Ez nem az urológiára tartozik

2020. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megkérdem, aki jártasabb ebben. De akkor maradok még a bőr részlegnél.
2020. jan. 18. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen bőrgyógyászati probléma.
2020. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell az urológiára menned, ez nem oda tartozik hanem a bőr és nemibeteg-gondozóra, úgy hogy jó helyre mentél, oda menj vissza is és ne a saját szakálladra folytass terápiát! Majd ott megmondják mivel kell kezelned!
2020. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!