Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell orvoshoz menni, ha...

Mikor kell orvoshoz menni, ha nem jön meg a menstruáció?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de meg egyszer sem jott meg 14 évesen voltam, a nőgyógyász azt mondta majd meg jön,még ráér. Szerintetek meddig várjak?

2020. jún. 5. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lassan elkéne menned.
2020. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nekem ugy jott meg,h egy evig szedtem a pre mens gyogynoveny tablettat!!!!! Gyogyszertarban recept nelkul kaphato! Nehogy bepalizzanak teged is emiatt fogamzasgatlora es tonkretegye neked is az eleted,mint olyan sokunknak! N/38
2020. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lassan már el kéne menned orvoshoz.
2020. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most mar nyugodtan. Nekem 15 es fel evesen jott meg, magatol, de mar aggodtam.

Hirtelen 13 eves koromra lettem noies, es ahhoz kepest a legeslegutolso voltam lanyok kozott.

Menopauza helyett meg peteeresem van, ha ez osszefugg.

De jobb megtudni, mi a helyzet.

2020. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor hétfőn lehet felkeresek egy nőgyógyászt
2020. jún. 6. 00:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szokott lenni iskolaorvosi vizsgálat. Ott kérdeznek erről is. Ha elmondtad, hogy nem jött még meg sohase akkor nem küldött tovább a nőgyógyászhoz? Vagy nálatok az ilyen vizsgálatok kimaradnak/nincsennek?
2020. jún. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nálunk 10.be és 12.be van orvosi vizsgálat. 10be kérdezték, de mondtam, hogy 14 évesen voltam. Így nem küldtek tovább.
2020. jún. 6. 02:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor kérj majd időpontot. Nem kell sűrgössen, de azért legyél túl minél hamarabb, mert kitudja, hogy lesz mondjuk ősztől megint a szakrendelés, ha újabb járvány jön. Szóval még a nyáron intézd el, amíg tudod.


Amit a második írt: Gyógynővényeket szedhetsz, ártani nem árt egyik se, de használni meg nem hiszem, hogy fog. A fogamzásgátlóról meg ne hidd el azt, hogy nem jók. Valakiknek szükséges szedni, ameddig az orvos javasolja, mert nem csak arra jó, hogy "ne legyen baba". Szóval majd az orvosra hallgass, hiszen szakember, és ne gyakorikérdéseken lévő, "névtelen" arcát és szakképzettségét eltitkoló egyénekre. :).


Szép estét! Fel a fejjel.

2020. jún. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!