Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergiás reakció,hólyag a...

Allergiás reakció,hólyag a nemiszervemen,mi lehet ez? A tobbi lennt..

Figyelt kérdés

Szóval 31.-én menstruálni kezdtem és a nemi szervem melletti rész ami a szeméremajkak melletti “szőrös” rész alól a huvelyem melett kb 2 centire viszketni kezdett .

Gondoltam csak azért mert nő vissza a szőr,először a jobb oldalt viszketett kentem bephantennel,elmúlt

De mostmár a bal oldalt viszket napok óta,nincs se folyásom nem viszket sehol mashol csak az a kis pici terület. Megnéztem és egy apró hólyagszerű duzzanat van ott es maga a duzzanat viszket,bepanthennel kezelem de csak par orara enyhiti keletkezett egy 2-3 mm-es kis sebszerűség mint amikot lehámlik a bőr nem verzik csak piros nem folyadékozik

Viszont nagyon idegesit

Nem reg intim mosakodot valtottam,lehet az okozza ezt az irritaciot? Kb 3 hetet hasznaltak az ujat de hirtelen valtottam át rá (egyik nap meg a regit hasznaltam masik nap az ujat)

Tisztasági betétet is használok de azt évek óta ugyanazt,a bugyikat magas hőfokon mosom es ugyanazzal a mososzerrel mint eddig,megyek orvoshoz de csak jovo het szerdára kaptam időpontot addig viszont érdekelne hogy járt-e valaki már így,es hogy tudja-e mi lehet ez?

Lehet a borotvalkozassal okoztam egy felső hámsérülést ? Elvéknyúlt a bőr? (Erős a szőrzetem 2-3 naponta kell borotvalni ha a barátomnál vagyok)

Normális válaszokat szeretnék! 22/L



2020. jún. 6. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
HPV - irány a bőr- és nemibeteg gondozó
2020. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző gyulladás, kend továbbra is rendszeresen, el fog múlni.
2020. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnik szőrtüsző gyulladásnak,mert volt már szőrtüszőm és HPV re sem gyanakodnék,de azért köszönöm a válaszokat!!!
2020. jún. 6. 22:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Betadin oldattal lekentem,nem lesz bajom tole?
2020. jún. 6. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, az fertőtlenítőszer, nyugodtan.
2020. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!