Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja edzek (4 kgt fogytam), 160 cm vagyok, 58 kg voltam most 54 lettem. Enni mindent eszek cukros dolgokon kívül(olyan napi 4x keveset, 6 után semmit.)

2 hónapja nem jön meg, először pedig 2 éve jöt meg ( huh sok kettes :,D)

Nincs barátom és nem is volt, tehát terhes biztos hogy nem vagyok



2020. jún. 6. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Fogyás, megváltozott étrend vagy hormon probléma okozhatja.

2020. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16
2020. jún. 6. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kesik 5 napja es nem tudom mitol
2020. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Túl fiatal vagy. Ilyen fiatalon nem ajánlott fogyózni és szerintem 54 kg kevés a korodhoz képest. A szervezetednek pedig nem tesz jót, ha megvonsz magadtól mindent. A "6 után nem eszek semmit mert így jó lesz minden" pedig hülyeség, lefekvés előtt 2 órával nem ajánlott enni. Úgyhogy szerintem ne csodálkozz, hogy nem jön meg és majd azon se, ha egy csomó más bajod is lesz. Kicsit nem ártana ha jobban odafigyelnél magadra és nem csak a kis fejed után mennél, mert így felnőtt korodra különböző betegségek is megjelenhetnek nálad. De úgy csinálod ahogy jónak látod.
2020. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!