Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta műtét mennyi...

Petefészekciszta műtét mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Holnap lesz műtétem.Ha kiveszik a petefészkem is,meddig tarthat a műtét?Nagyon félek az altatástól is.Ugye fel fogok kellni?😔Ébredés után hogy éreztétek magatokat?

2020. jún. 8. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Felfogsz kelni. Neked egy csettintés lesz az egész, szóval nem kell azon rágódni, hogy meddig tart. Már a műtőbe felébresztenek, de arra nem fogsz emlékezni, csak arra, hogy a kórterembe "felébredsz", mert utána mész szúnyokálni fogsz "magadtól", hogy kihoznak a mütőből. Arra készülj, hogy aznap nem fogsz mászkálni és az ágyból sem fogsz kikellni, de este meg már másnap teljesen jó lesz minden.


Idegeskedni se fogsz, sőt.. Lefogod tojni az egészet már aznap, hiszen nyugtatót adnak minden műtét előtt. :) Arra nem is fogsz emlékezni, hogy hogyan altattak el.


Ne aggódj.

2020. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én amúgy élveztem az egészet. Fura volt az altatás, de olyan kellemesen jó. Érdekes volt. :). Én is agyaltam még előtte azon, hogy mi lesz, ha nem ébredek fel....., de belegondolva.. számít? Úgyse tudtam volna meg. Viszont ezek már rutin műtétek, amire mész, egyszerűen nincs rizikófaktora, az altatásnak meg pláne nincs, ha nem 90 éves vagy és szívbeteg. :)
2020. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
43éves vagyok.Ekg mutatott gyors szivverést,de izgultam.Gondolom azért lett olyan.Ha jók a tumormarket eredménye,a szövettan is jó fog lenni?
2020. jún. 8. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Ohh. Nekem is mindig gyorsabb a szíverrés, ha pulzust mér az orvos, mert pánikolós vagyok. Mútlkor amikor mentem a dokihoz, akkor még siettem is oda, kifulladtam, alapból gyorsabban vert meg a vizsgálatokat is rühellem, túlizgulom szóval benyomott egy 140 es pulzust és nézett az orvos hogy WTF??! :D. De alapjáraton, ha otthon megmérem magamnak akkor minden rendben van. ;-). Ezen ne aggódj. A gyors szíverrésen a műtét előtti nyugtató segít majd.
2020. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!