Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellemben,diagnózis ;...

Csomó a mellemben,diagnózis ; jó indulatu daganat. Mammográfia után mire számítsak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosnak visszavitted már a leletet? Ő dönti el,hogy a továbbiakban mi legyen, de szerintem csak fél évenként/évenként mell ultrahang, illetve mammográfia vizsgálat, a csomó követése és ennyi. Esetleg mintát vesznek a csomóból.
2020. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. tíz perces műtét kiszedni ha zavar. Egyedül egy minimális egy-két centis hegecske marad utána.
2020. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hét múlva lesz mammográfia, tehát még nem tudom hogy pontosan mi ez,a Nőgyogyász azt mondta szerinte jó indulatu de esélyes hogy rossz indulatu,nem pánikolok de azért bennem van hogy mi lesz ha rossz indulatu...
2020. jún. 9. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Így már teljesen más. A kérdésből nem ez jött le, hanem hogy már túl vagy a vizsgálaton.

Ha megvan az eredmény, vidd vissza az orvosodnak. Ha jó, ha rossz, a doktor tájékoztatni fog a továbbiakról, de szerintem ezt nehéz megmondani, hogy mire számíts. Függ a diagnózistól. Ne stresszelj, majd a vizsgálat után kiderül.

2020. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!