Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pórusokra mit? Mélytisztító...

Pórusokra mit? Mélytisztító gél/radír/maszk vagy fogkrém, méz, tonik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Inkább pórusaim vannak az arcomon mint pattanások.A minap nem tudtam megállni hogy ne nyomkodjak ki párat.Tiszta piros és puklis az arc felületem,csúnya és rádásul zsíros is a bőröm.Használok garnier pure 3 az egyben ilyen gél,maszk,radír krémet...és avonos clearskin kettős hatású tisztítózselét.Rendeltem arc tisztító tonikot is aminek holnap,holnapután kéne megérkeznie.Szerintetek mivel kenjem,melyik hatásosabb?
2010. júl. 31. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Ha kamasz, akkor oké, de ha már nem vagy, akkor nem használd ezeket, ezek csak rontanak rajta. MIndegyikben salycil sav van és ez csak elkezdi kiszáratani a bőrödet, amitől még jobban be fog gyulladni majd.Én majd, máskor inkább mondjuk Alverdét vennék, vagy valami biót, most Ilcsit használok és ez isteni. Almás citromos habkrémet nappalra, estére csipkebogyó habkrémet.Ilcsit a vaterán is tudsz venni.

Szappanként pedig a Himalaya Herbal uborkás szappanját.Használtam Cliniquet is, de azt kellmondjam, hogy az Ilcsit übereli még azt is.Hozzáteszem én 26 vagyok és mostanáig azért voltam pattanásos, mert egy belső anyagcserezavarom volt, amit most kezelnek.

Arcradírként nekem egy Balea van, ami normál bőrre való, ezzel szoktam 3 naponta radírozni.Ja ilyen Garniert én is használtam, de fájt a bőröm utána és hámlott.Van pórustisztító gépem is, ezt heti egyszer szoktam.Így néz ki jól a bőröm.:-D

2010. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15/L :)
2010. júl. 31. 19:58
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) minden esetre az Ilcsit majd kipróbálom :) ha nem használ amit írtam köszi szépen :)
2010. júl. 31. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!