Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rutascoebintól elmúlik a...

Rutascoebintól elmúlik a barna folyás fogamzásgátló szedése alatt?

Figyelt kérdés

Még van vissza 4 tabletta, de barna folyásom van 2 napja, elvileg a Rutascorbin erre jó, ezt egy egészségügyi dolgozó mondta. Valaki használta erre a célr és ha igen, mit tapasztalt?

Illetve másik kérdésem, hogy ugye ettől a megvonásos vérzés ugyanúgy jelentkezik majd?


Nem tudok most orvossal konzultálni, mert sajnos erre most időhiány miatt nincs lehetőségem, viszont amint tudok, megyek.


Ezért fordultam hozzátok, hátha itt is megtudok addig is valamit.


2020. jún. 11. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tabletta valtástól múlt el meg a vastól mivel kiderült vérszegény vagyok. De próbalkozhatsz rutascorbin nem árt c vitamin meg.rutin ami jó az ereknek. Nekem is eut ajanlotta a nőgyógyász
2020. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már 4x legalább váltottam gyógyszert, de mindig ez a panasz tér vissza sajnos 😏


Az orvosok meg csak írták fel az újabb Tablettákat, hiába jártam több orvosnál is 😔😔

2020. jún. 11. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is sokat kipróbáltam mire megtaláltam a megfelelőt. De nekem vérszegenység meg filsav hiany is okozott ilyesmit és az is sokat segített mikor ráalltam arra hogy adott órában mindig ugyan akkor vegyem be a tabit. Megettem egy doboz rutascirbint is. Nem tudom mennyit számított de ennek már több éve hogy nem szedtem és elmúlt ez a panasz. Nincs méhszájsebed? Az szokott még közti vérzést okozni. Kérd meg a nőgyógyászt nézze meg.
2020. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!