Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdhetem szedni a szerem?

Elkezdhetem szedni a szerem?

Figyelt kérdés
Menstruációs ciklusom 18. napján szex közben kiszakadt a gumi amit nem vettünk észre párommal, így sürgősségi fogamzásgátlót kellett alkalmaznom. Az Escapelle nevezetű tablettát vettem be, melyen meg van említve, hogy ha az előtte lévő 4 hétben közönséges orbáncfüvet tartalmazó készítményt használtam az gyengítheti a hatást. Előtte lévő 4 hétben nem vettem be ilyet, viszont egyéb problémáimra ilyen tartalmú szert kellene szednem. Mikor kezdhetem el szedni?

2020. jún. 15. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A sürgősségi fogamzásgátló egyből hat, ráadásul ha túl sok idő eltelik, akkor már orbáncfű ide vagy oda, nem tudna hatni, szóval ha vársz egy hetet az bőven jó.
2020. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!