Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyi idő múlva...

Szerintetek mennyi idő múlva lesz szep/szebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg anno, kislány koromban nagyon sokat görkorcsolyáztam, és még amit kaptam kori, az jó is rám. Ma gurultam vele fel órát, tiszta piros lett az arcom, kb kifulladtam, de ezt közben nem éreztem, csak utána. Nem vagyok hozzá szokva. A kérdésem az lenne, hogy 65 kg vagyok, és hát kicsit, nem annyira nagy a popom, meg a combjaim. Ha egész nyáron meg mondjuk míg jó idő van heti 4 alkalommal kimegyek görkorcsolyázni kicsit formálódhatnék odalent a combom és a fenekem?



2020. jún. 16. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

A mozgás mindig hasznos !

Ha hetente négyszer is el tudsz menni mozogni (keményen, nem csak egy kis gurulásra) akkor annak meg lesz az eredménye !

Kitartás !

2020. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Inkább guggolj és csinált kitöréseket. Persze a görkori is jó de önmagában az, nem.
2020. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!