Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mennyire normális, ha...

Az mennyire normális, ha valaki menstruációja első napján szédül és hány?

Figyelt kérdés
Tinédzser vagyok, 16 éves. Voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy ebben a korban normális, de én nem hiszem. Ha olyan normális volna, akkor miért nincs ilyen mindenkinek? Oké, lehet elmúlik, de mit csináljak addig? Egy évben csak 3 napot igazolhat a szülő, és nem hiányozhatok olyan sokat a suliból.

2020. jún. 18. 08:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Fiatal nőknél ez szokott lenni, nyilván nem mindenkinél.

Hányás ellen a B6 vitamin rendszeres szedését tudom javasolni, mivel az nem minősül gyógyszernek.

A szédülés nehezebb ügy, keress egy jófej dokit, aki kiír téged ilyenkor telefonos bemondással. Amikor meg jobban vagy, beugrasz az igazolásért.

Figyelni így tuti nem tudsz, és közlekedni is veszélyes így. Tök felesleges erőltetni ilyenkor azt, amit úgysem tudnál megtenni szédülve.

2020. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!