Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áprilisban abbahagytam a...

Áprilisban abbahagytam a fogamzásgátlót, májusban még megjött időben, de csak nagyon kevés, pecsételő. Azóta semmi. Hasonló cipőben vki?

Figyelt kérdés
Terhességi tesztem negatív lett.
2010. aug. 1. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló után gyakran előfordul, hogy utána nem indul újra a peteérés. Menj el orvoshoz, majd ad vmi gyógyszert. Ha szerencséd van, akkor használni is fog.
2010. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok :( Fogamzásgátló után nem akart megjönni, kb 3 hónapot késett is. Emiatt mentem is orvoshoz, el is végeztek mindenféle vizsgálatot, de nem találtak semmit. Végül azt mondták hogy csak a fogamzásgátló a megoldás. Mondanom sem kell hogy ebből nem kértem, elég volt egyszer is. Vagy van egy másik lehetőség, egy gyógyszer, ami elindítja a peteérést, de azt mondta hogy azt csak akkor alkalmazzák ha már babát szeretnék, mert állítólag csak fél évig hatásos. Szóval most belenyugodtam hogy ez van, ha majd babát szeretnék akkor visszamegyek és megcsinálják azt a kezelést, de addig nincs értelme. Sajnálom hogy neked is ilyen problémáid vannak, de legalább megtudtam hogy nem én vagyok az egyedüli.
2010. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én meg hiába írkálom mindenhova, hogy ritka esetben okozhat meddőséget, nem hiszi el senki, mert hogy "ezek már alacsony hormontartalmúak"...
2010. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos többen nem látják ezt be. Szerintem azért van, mert egyszerűen nem akarják elhinni. Könnyebb abban a tudatban élni, hogy milyen tök szupi ez a tabi, beállítja a mesest, nem kell szenvedni a gumival stb... Könnyebb hülyeségnek titulálni az egészet. Hiába alacsony hormontartalmú, attól még hormon, és megbolygatja a szervezet természetes folyamatait, amiért hosszú távon sajnos meg kell fizetni :S De én nem győzködök senkit, aki elégedett vele, az szedje, semmi jogom beleszólni senki életébe. Én a saját egészségem árán meggyőződtem róla hogy a tabi sz@r. Aki akarja figyelembeveszi ezt az infót, aki nem az nem.
2010. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!