Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

A yadine fogamzásgátlót szedem, és amikor már beszedtem mind a 21 tablettát akkor a negyedik napon jön meg a menstruációm de most mikor abbahagytam a szedését akkor most meg a harmadik napon jött meg a menstruációm! Ez normális?


 2011. aug. 26. 09:39  Privát üzenet  

A válasz
normális!

# 1/1Időpont 2011. aug. 26. 09:55 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Volina fogamzásgátlót szedek és a szünet alatt nem jelent meg a vérzés, a második levéllel kezdeném holnap. Normális ez?
Szeptember 30. án megjött a menstruációm és valami oknál fogva tegnap is megjött. Ez normális szerintetek? A fogamzásgátlót most folytassam tovább vagy mit csináljak?
2 hónapja szültem, fogamzásgátlót szedek, normális, hogy vérzek?
A vérképem szerint a GGT értékem meghaladja a normális határokat.5 éve szedek fogamzásgátlót. Ha váltanék egy másik fajtára, akkor az változtatna az értéken is?
Fogamzásgátlót szedek, és a tablettamentes napokban a menstruációm nagyon kevés. Ez normális?
Normális, hogy mióta elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, már lassan 2 hete menstruálok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!