Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, és most nem jött meg. Miért?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta fogamzásgátlót szedek

Akkor azért kellett elkezdenem, mert nem állt be rendszeresre (volt hogy 1 HÓNAPIG megvolt)

Most 21 vagyok, és leálltam vele. 12.-e körül kellett volna megjönnie, de nem jött :S

Az utóbbi fél kb évben 12.-e körül jött meg, de előtte sokáig 21.-e körül. Aztán mindig egy-egy nappal előrébb csúszott, és végül beállt 11-12.ére.

Mi lehet a baj? Kezdjek aggódni, vegyek egy babatesztet, vagy várjak még?


2010. szept. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem 5-6 évig szedte, abbahagyta és fél évig nem menstruált. Felborult a hormonháztartása. Homeopátiás készítményt szedett rá és úgy jött meg neki, lassan állt be újra. Várj még, ez normális. Még ki sem ürült talán a szervezetedből a gyógyszer.
2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Nekem egy év kellett mire helyreállt normálisan.
2010. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ú, köszönöm, akkor egy részről megnyugodtam, hogy nem kell babatesztet végeznem, na de ez a sok várakozás, hogy újra normális legyen...

Első: Nem tudnád megmondani annak a homeopátiás "gyógyszernek" a nevét?


Köszönöm a válaszaitokat!

2010. szept. 20. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló "áldásos" hatása.

Ha nem áll helyre pár hónapon belül, keress fel egy nőgyógyászt! Ha szerencséd van ad vmit, amitől helyrejön.

2010. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!