Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ideálisak ezek az arányok egy...

Ideálisak ezek az arányok egy női testen?

Figyelt kérdés
161cm magas, 95cm mell, 63cm derék, 91cm csípő, és 46kg. 20L

2020. jún. 23. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz így elképzelni, látni kellene
2020. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,viszont pár kilót hízhatnál.
2020. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ideális arány. Homokóra alkatod van, amihez sovány vagy, sokan irigyelnének. Nézz bele a tükörbe, te látod, hogy milyen, ha nem tetszik, változtass, kezdj el sportolni.
2020. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Homokora alakod van, szerintem csinos lehetsz, de ezt látni kéne. Viszont a 161 centihez kicsit kevés a 46 kg.
2020. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kizàrt hogy 96cm mellhez és a többihez 46kg legyen. Túl nagyok a centik a kilohoz kepest
2020. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van olyan homokóra sokan irigyelnek érte. A magasságaidhoz képest kicsit kevés a súlyod mert 161cm-hez 51kg a megfelelő súly de ez a hivatalos orvosi verzió ne foglalkozz vele én csak azért írtam le mert sokan írták, hogy hízzál. Nem kell én is vékony voltam most meg telt karcsú vagyok.
2020. jún. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!