Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja késik a menstruációm és anya el akar vinni nőgyógyászhoz. Nem feküdtem le még senkivel, szóval terhes biztos nem vagyok. Az utóbbi pár hónap kicsit stresszes volt, bár ezt a környezetem nem nagyon vette észre rajtam, de én annál inkább. Egyszer ujjaztam meg magam, de óvatos voltam, ettől lehetett bajom? És 16 éves vagyok, ha nem akarom hogy anya bent legyen vizsgálat közben, nem is lesz bent ugye? És ha azt szeretném, hogy az orvos ne mondja el hogy ujjaztam magam akkor az tiktokban is marad ha rajta múlik? Sajnos anya elég szigorúan veszi az ilyen dolgokat és ez lesz az első vizsgálatom szóval eléggé félek. Köszönöm a válaszokat

2020. jún. 24. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a vizsgálatnál csak akkor lehet benn anyád, ha TE feltétlen akarod. Ha ö bemenne/ottmaradna, akkor szólj, hogy nem szeretnéd, az orvos kiküldi.

Másodszor az ujjazás semmi esetben sem okoz látható nyomot, az orvos nem veszi észre.

Harmadszor a diagnózisról is csak akkor tájékoztathatja a szülöt, ha beleegyeztél.

2020. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyudnak nem kell bent lennie, és nem kell elmondanod a masztizást, attól biztos, hogy nincs bajod. Lehet, hogy a stressz az oka, vagy az, hogy ebben a korban még nincs beállva a ciklus, akár ki is maradhat.
2020. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jó napot a tampon ha csak fél órát van bent okozhat tss szindromát és hová kel meni vizsgálat ért.
2020. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!