Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mennyire normális, ha ki...

Az mennyire normális, ha ki vannak fordulva a melleim a hónaljam felé? Ez taszítja a férfiakat?

Figyelt kérdés

Úgy ki van jölve a melleim, hogy a két mellem közé befér a tenyerem, és szinte ott vannak a hónom alatt. Emellett lógnak, ami alapból ocsmány, de nem értem, miért, pedig csak 16 vagyok. Mit kell tenni, hogy normális mellem legyen?



Normális válaszokat, pls!!!



2020. jún. 24. 20:35
A kérdező szavazást indított:
A férfiak nem találják undorítónak.
A ferfiak szerint undorító.
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Aki majd megszeret, az ilyen dologgal nem fog foglalkozni, úgy szeret, amilyen vagy.
2020. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

A másik, meg ha ilyen válogatós vagy és csak a mell miatt akarsz nővel lenni, akkor már mindegy, ha egyedül maradsz, mert nem midnen mell egyforma!

Gondolj már bele, ha te is nő lenél, mint én, vagy a kérdező és a pasik a nem éppen esztétikus melled miatt nem akarnak tőled semmit, te annak örülnél?

Most így őszintén!

2020. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

És nem a melle az "undorító", hanem ahogy hozzáállsz a dolgokhoz...

Na annál undorítóbb már nem is lehetne!

2020. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Akkor is undorító egy ilyen mell és nem normális, hogy már lassan a hónalja alatt van. Tudom, melyik melltípusra gondol, melltartóval is elviselhetetlen látvány.
2020. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
És ha nő lennék, és emiatt nem akarnának tőlem semmit a férfiak, akkor igenis megcsináltatnám, mert undorító!
2020. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

A személyiséged is undorító, azt is csináltasd meg légyszi.



Alapból nem érdekel ha valakinek nem tetszik valami, én pl nem szeretem egy pasin ha szőrös a mellkasa de nem fogom neki azt mondani hogy "fúúú gecc há milyen undorító vagy már hányok tőled" nem jönne be nekem de nem érzem hogy ez feljogosít arra hogy belerúgjak másokba, mindenkinek más a teste, nem kéne ezért megalázni egy tinit, főleg hogy ennyi idősen esélye sincs megcsináltatni még ha lenne is rá félrerakva annyi pénze.

2020. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
De akkor is undorító egy nőnél, ha a hónaljánál van a melle! Mit nem értesz? Majd 18 lesz, akkor csináltassa meg! És igen, szebb egy szilikonos mell, mint egy kifele álló mell.
2020. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

#4,5,7, kérlek ne írjatok marhaságokat.

A szilikonos mell az mindennek a legalja, attól csak szebb lehet.


Kérdező, ha ennyire zavar, nézesd meg egy nőgyógyásszal, és kérdezd meg hogy mennyire tartja normálisnak ezt. Látatlanban nehéz eldönteni, eddig én nem találkoztam olyan szinten kifelé álló mellel, amit te vizionálsz, azt pedig nyilván nem tudom megítélni, mennyi túlzás van benne. Mindenesetre, ha egy fiú beléd szeret, akkor az apróbb hibákkal nem fog foglalkozni, ebben biztos lehetsz.

2020. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg a kérdező túloz egy kicsit. A legtöbb mell "szétfelé" áll egyébként.
2020. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
#7 "csináltassa meg" jó, fizesd neki ha ennyire zavar, tudtommal nem köteles valaki alávetni magát egy drága műtétnek saját zsebből csak mert a kukikád nem állcsizik fel rá.
2020. júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!