Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen a mai fiatalság?...

Miért ilyen a mai fiatalság? Hol találni még normális értékrenddel, kinézettel rendelkező fiatalokat (férfiakat)?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje egyedül vagyok, nincs komoly kapcsolatom. Igazából ilyenkor megszokták kérdezni, hogy miért laza van? Nem az sincs...szóval nem járok össze senkivel, csak azért h…..


Szóval nem találok normális srácot…pedig úgy érzem korrekten állok hozzájuk. Ha valakivel ismerkedem, nem hülyítek mellette még 5 fiút (ahogy mások), őszinte vagyok, kedves…De valahogy semmibe sem veszik az embert. Pl legutóbb egy rendezvényen megismerkedtem egy sráccal, elkérte a számomat…a lelkemre kötötte h találkozzunk, megszeretne ismerni stb. Hogy ő nagyon jól érezte magát velem…stb. Meg is beszéltünk egy konkrét napot, amit ő utána lemondott és áttettük két nappal későbbre. A tali előtti nap vártam, hogy szóljon akkor talizunk-e vagy vmi, de nem írt.

Aznap amikor taliztunk volna, én írtam neki este, hogy „azt hittem, hogy ma talizunk” erre azt mondta, h ne haragudjak, nagyon elfoglalt volt…… Erre mondtam, hogy addig ok. Nem haragszom. De miért nem lehet egy sms-t küldeni, hogy szia! nem jön össze a mai tali, majd máskor. Ennyit nem többet! Azóta pedig nem is keresett. Én pedig úgy érzem nem nekem kell őt keresni, ha egyszer ő akart annyira talizni.


Egy másik pl: A srác akivel ismerkedtem felhív, hogy nagyon szeretne velem talizni, mindenképp tegyem magam szabaddá pénteken. Mondtam neki, meglátjuk..ok. Másnap péntek..várom, hogy hívjon, otthon ülök, és semmi!! Fel sem hív! Erre hívom, hogy hát mi a helyzet…azt mondta, elbeszélgették a haverjaival az időt..ne haragudjak, fürdik és indul. Este 11 körül. Mondtam már nem kell, köszi. Szóval a srác annyiba nem nézett, hogy ha egyszer azt ígérte talizunk, akkor annyira vegye a fáradtságot, hogy du. idetolja a képét. Vagy írjon egy sms-t, hogy ez vagy az van.


Vagy pl aki „annyira de annyira velem akar lenni, azt szeretné, hogy a b.nője legyek” rám ír viberen (én éppen egy fesztiválon voltam nyáron), szóval rám ír, hogy mi újság, hogy vagyok..Visszaírok neki kedvesen…hogy kösz, hogy érdeklődsz stb stb..ez meg az van…blabla. És el sem olvasta napokig! Utána mondtam neki, hogy te tényleg komolyan érdeklődsz felőlem…megkérdezed, hogy vagyok, de a választ el sem olvasod! Erre: „de hát nekem nem mindig csipog a viber”! Mondom neki ember!! Nekem se,de ha vkinek irok, akkor belépek akkor is, ha nem csipog, mert ránézek, hogy nem e írt vissza az illető!! Mert érdekel!!



Stb stb stb…nagyon sok példát tudnék írni, de így is hosszú lett. Valahogy azt tapasztalom, hogy a korrektség kihalóban van. Én mindenkivel rendes vagyok. Nem b…sztam át soha senkit, nem húztam le, és nem csaltam meg. Mindenkiből a legjobbat nézem ki! De senkitől nem kapok vissza semmit, hülyének nézik az embert! Ezek után csoda,ha bezárkózom és hideg vagyok. Ezért nyíljak meg? Tiszta házias vagyok, tudok sütni főzni, mosni, vasalni… szerintem külsőre vagyok ronda és mégsem tudok egy normális sráccal megismerkedni, pedig nagyon tudok szeretni.


Amit meg megint nem értek, hogy sok csaj, akiről tudni, hogy csak a pénzre hajt, annak meg jobbnál jobb pasijai vannak. Fitness wellness vacsi minden van! Miközben a csaj egy szalmaszálat nem tesz keresztbe. Nem az hogy füvetnyír meg fát hord, mint én.


Vagy lehet pont az a baj, hogy nem nézik ki belőlem, hogy rendes vagyok, mert műkörmöm van meg piercingem? Nem értem az egészet.


Bocs, hogy hosszú lett… de ez csak dióhéj…ezer meg ezer sztorim van. :S


25 L


2014. okt. 19. 16:41
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%
Erre csak azt tudom mondani mindig a normálisabb emberek élete a nehéz és a körülményes, a hülyéké meg a szerencse.
2014. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
miért, laza van?
2014. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hozzád való :)
2014. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Én korrekt vagyok, de a kutyának sem kellek.
2014. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

szerintem külsőre se vagyok ronda...A se lemaradt.


És ez még csak az ismerkedős rész...amikor valakivel már randizgattam párszor, még cifrább dolgokat csinálnak. De nem tudtam minden leírni..



Kösz annak, aki veszi a fáradtságot, hogy elolvassa :)

2014. okt. 19. 16:45
 6/55 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem ismerjük egymást :(
2014. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, miért csak az alfa hímeket veszed észre? Miattuk érzed azt, hogy az összes férfi szemét!
2014. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Kár, hogy mi nem randiztunk. :( Eggyel több gáz történeted lenne.
2014. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Ha több fiúval előfordult hasonló, akkor veled lesz a probléma. Valószínűleg nem vagy elég érdekes számukra.
2014. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Ha valakivel meg akarod osztani, nekem nyugodtan leírhatod. Szívesen "meghallgatlak".
2014. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!