Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombaölő kúp ellenére is...

Gombaölő kúp ellenére is visszatér a fehérfolyásom, elég bőséges, de szagtalan. Már másodjára tért vissza a kúp alkalmazása után. Lehet, hogy a nőgyógyász téved, és nem is gombám van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:48
 1/3 Neszivass ***** válasza:

Lehet, hogy állandósult fertőzésed van?


Attól, hogy időszakosan kipucolod magad, még nem lesz pl. higiénikusabb a hely, ahol a dolgod végzed, a környezeted, neadjisten a ruházatod, stb.


A nőgyógyászod is tévedhet, de kérd meg, hogy pár mondatban próbálja alátámasztani a diagnózisát. Kenetet biztosan vett, a tenyésztés eredményéből egyértelműen látnia kellett, mi az ábra. Addig nem is igazán szokás megkezdeni a kezelést. Hacsak nem House a dokid.

2010. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhet hogy a nőgyógyász téved, mert nekem is volt hogy gombával kezeltek, aztán a tenyésztésből derült ki hogy ez baktérium :S Viszont az is lehet hogy gombád van, de nem jók a kúpok. Nekem pl. mindig visszajött a gombám, pedig nem is éltem szexuális életet, odafigyeltem a higiéniára, néha még hüvelyzuhanyt is csináltam. Nálam a gynoxin hüvelykrém vált be, és egyik barátnőmnek is, akinek szintén állandóan visszajött a h.gombája. 22N
2010. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és ráadásul vény nélkül kapható. Igaz kicsit drága, de annyi van benne, hogy akár 2szer is kezelheted magad vele, ha megint kijönne.
2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!