Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mit tehetnék?

Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Először is. Tudom, van vagy 1000 ilyen kérdés ezen az oldalon. Mégis az én problémámhoz hasonlót nem találtam. Az a problémám, hogy 16 éves vagyok, és elsős korom óta inkontinenciám van. Voltunk orvosnál (urológusnál), röntgenen.. Mindenhol. Mondták, hogy ez egy régen történt trauma miatt van. Nem pedig valami rossz beidegződés, elváltozás miatt. Csak nevetéskor van ez a probléma nálam. De rendesen nedves lesz akkor az egész nadrágom.. Voltam pszichológusnál, de ő sem segített. Az intimtornát is próbáltam.

Ezen a traumán sokat gondolkoztam.. Mármint hogy pontosan mi lehetett az, ami miatt ez a problémám van.. Van pár esélyes dolog, de...

Én a múltban lévő dolgokkal nem törődök. Én már nem idegeskedek azokon. Mondhatni elengedtem a múltban történt dolgokat, épp ezért nem értem, hogy akkor ez a "betegség" miért keseríti meg a mindennapjaim..

Egyszerűen én már félek a barátnőimmel hülyéskedni, nehogy összepisiljem magam. Elegem van már, hogy nekem nem lehet olyan életem, mint egy velem egykorú lánynak. Félek, hogy normális párkapcsolatom sem lesz majd emiatt soha..

Most inkontinencia betétet hordok. De tornaórán meg öltözésnél rettenetesen kellemetlen..



Mit tehetnék?



2020. jún. 25. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Próbálj meg kineziológust felkeresni.
2020. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem keress másik urologust. Ha kell akkor ne csak egyet. Ez nem normális és biztos vagyok benne hogy van rá megoldás. Mindenkit érnek traumák, de ilyen panaszokat akkor se okoz...
2020. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy valamit kifelejtettem.


Elfelejtettem írni, hogy kineziológusnál is voltam már. Egyszerűen már mindent próbáltam szerintem.. Ezért is vagyok kétségbe esve.

2020. jún. 25. 21:26
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne neurológust is felkeresni,ah még nem voltál ott!
2020. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Olvastam ezt az "öngyógyítást", hogy mennyi mindenre jó, meg minden..

Ez tényleg létezik? Ha igen, hogy kell csinálni?

2020. jún. 25. 21:49
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom mennyi vizelet tàvozik ilyenkor, de jól gondolom hogy nem túl sok? Eü betét nem lenne elég? Akàr éjszakai? Azzal nem foglalkozna senki
2020. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nagyon sok. Az egész nadrágom pisis lesz. Sajnos a betét nem elég. Átázik rendesen :/
2020. jún. 26. 00:48
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
A vékony betét nem megoldás egy 16 éves lánynál. Valami oka van,amire rá kell jönni és annak megfelelően kezelni,ha lehet.
2020. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nevetéskor van baleset?
2020. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, csak nevetéskor
2020. jún. 27. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!