Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont strandoláskor?

Tampont strandoláskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még sose használtam tampont de most nagyon szükségesnek érzem. Találkozok a barátommal és fürdeni szeretnénk de nekem meg van így gondoltam muszáj lesz. Meddig lehetek bent vele a vízbe? Balatontól van szó. Meg nagyon félek hogy el kapok egy fertőzést. Valami jó tanács?
2019. aug. 5. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
27%
Sokan használnak tampont, ha vízbe mennek, szerintem nem lesz bajod, ha használod. Ne maradj azért nagyon sokat egyszerre a vízben, inkább csak 15-20 percet, s mindenképp cseréld két óránként.
2019. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire erős a vérzésed és mekkora tampont használsz hozzá. Nekem erősebb napon a super plus volt fent nyaraláskor és simán bent voltam a vízbe egy órát.
2019. aug. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!