Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan nőgyógyászt keresek...

Olyan nőgyógyászt keresek Nyíregyházán aki hamar fogad, szakmailag és emberileg is rendes és nem a plafonon van a kezelés ára?

Figyelt kérdés
(Nem terhességel kapcsolatosan keresem.) Lehet magán rendelő is csak minél hamarabb fogadjon.

2020. jún. 28. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Gál Jánost ajánlom. Borzasztóan segítőkész, kedves, én még nem is találkoztam ennyire jó orvossal. Kedd és csütörtökön van rendelése, 4-től 7ig hivatalosan. De már 3kor elkezdi a rendelést. Hívd fel kedden 3kor hogy fogad-e. Én is hozzá járok de jelenleg kismamaként.
2020. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nála nincs időpont. Oda mész és várod a sorod. De rendelés elejére menj oda vagy végére. 4-5kor sokan vannak.
2020. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Bár az már kicsit későnek tűnik. Leginkább a fájdalom érzet miatt. Idővel egyre rosszabb. Eddig azért nem voltam mert a háziorvosom szerint nem volt rá szükség de mivel kezelés mellett sem múltak a panaszaim azt hiszem szükséges lenne. És nem tudom ez esetben hogy működnek a dolgok, már pár napja nagyon szenvedek és képtelenség így fizikai munkát végezni.(történetesen pont azt kellene.) Szabadságom pedig a korom és a kialakult vírus helyzet miatt nincs.

Természetesen nem azt várom hogy azonnal mehessek, de ha kedden kérek időpontot, még legjobb esetben is minimum 3 napot végig kellene ilyen állapotban dolgoznom.

2020. jún. 28. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
De nála nincs időpont. Kedden oda mész a rendelőhöz és ki várod a sort. Ezért jó ő, mert nem kell időpontot kérni.
2020. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz menj oda már háromnegyed 3kor, max 1-2 ember lesz előtted. Sürgős eseteket es kimamákat fogad és a tiéd sürgős. 15 ezer egy vizsgálat.
2020. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kaptam rokonomtól egy nevet aki talán hétfőn tud fogadni magánrendelőben.(ugyan ebben az át kategóriában egyébként). Ám ha mégsem tudna mert ez sem 100% akkor mindenképp felkeresem kedden Gál doktorurat. És ha oda sikerül mennem ha nem akkor is mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2020. jún. 28. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, remélem megoldódik a problémád. 😊
2020. jún. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia Zádori Zoltál egyből fogad ès nem drága 10000ft rákszürès lehet stb. Sima hüveky vizsgálat 5000ft ès ahogy be értél felhivod ès már be is hív
2021. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rákszürès hüvely vizsgálat kenet levètelell együtt 10000ft nem írtam helyesen bocsi
2021. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!