Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ugye február 20.án (először jött meg)megjött,márciusban késett 2,3 napot aztán áprilisban meg se jött csak május elején(aznap est hánytam is,egész este nem aludtam),ebben a hónapban megint nem jött meg.Mondjuk ebben a hónapban sok volt a stressz ,de ezelőt mikor 2 hetet késett szinte nem is volt.Volt már olyan múlthéten hogy láttam ,hogy a tisztaságin van egy kicsi sötét folt de végül nem jött meg.Anyám mondta hogy akkor holnap megyünk nőgyógyászhoz,mert már most is kb 2 és fél hete késik.

Ez normális ,hogy ennyiket késik és van olyan hónap mikor meg se jön ,és ha megjön rettenetesen görcsöl úgy hogy még hányok is?(félreértések elkerülése végett,szűz vagyok)


2020. jún. 29. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első pár hónapban (sőt, van akinek pár évig) teljesen normális, ha nem rendszeres a mensi. Majd be fog állni idővel. A nőgyógyász egyszer nem árt, legalább elvégez egy általános vizsgálatot.

Az, hogy fáj, mindenkinél változó, de egyébként teljesen normális. Vegyél be egy görcsoldót meg mellé fájdalomcsillapítót, attól picit jobb lesz. :)

2020. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!