Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy lehet hogy 4 hónapos...

Az hogy lehet hogy 4 hónapos terhes vagyok és nem vettem észre? Ez normális?

Figyelt kérdés
A hasam nem nő semmit sem változott. Nincs hányingerem álmos sem vagyok. Már 2 éve próbálkozunk a párommal nagyon örülünk neki. És nekem ugyan úgy megjött mindig csak picit kevesebb volt és rózsaszín de nekem volt ilyen már előtte is és ezzel nem mentem orvoshoz. Azzal mentem orvoshoz hogy gyakran kell pisilnem megvizsgált és mondta hogy én terhes vagyok el sem akartam hinni.

2020. júl. 1. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok!

12-16 hétnél még nem mindig látszik. volt akinek 6 hónaposan se látszott semmi! és sokan menstruálnak a terhesség alatt, sőt van aki szinte végig.

2020. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. júl. 1. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2010-ben éves rákszűrésre mentem, ott derült ki, hogy 18 hetes terhes vagyok. Fogamzásgátlót szedtem, megjött minden hónapban. Semmit sem éreztem. Szerencsére egészséges kislányom született. Gratula neked!
2020. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális, igen, nekem anyukám volt így, amikor velem volt terhes.
2020. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Úgy is menstruálsz ha terhes vagy?? Ez csalás! Akkor mit ér az a gagyi csajozós szöveg hogy "nagyon fáj? Elvegyem 9 hónapra?"
2020. júl. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!