Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok edig is...

5 hetes terhes vagyok edig is szurkált a hasam alja de csak par percig es abba maradt de ma reggel óta fáj enyhen szurkál is magneziumot is vettem be ez normális?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2019. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira megilyedtem mert eddig pár perc után elmult igaz többször volt egy nap alatt de ma reggel ota érzem szünet nélkül
2019. máj. 15. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes vagyok és nekem is szokott szurkálni időnként, pár perc és elmúlik. Lehet rossz pózban ülsz/fekszel, vagy csak nő a méhed és ahogy nyúlnak a szalagok - azt érzed. :)

Teljesen normális.

2019. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nekem a 12. hétig szúrkált.
2019. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat pihenek egy kicsit hátha jobb lesst
2019. máj. 15. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 4-5 hetes vagyok, pontosan még nem tudtuk belőni, nagyon korán mentem a dokihoz, de az tutifix h babám van. Nekem is fáj napok óta a hasam, de csak ilyen nagyon tompán, mintha meg akarna jönni, néha finoman beleszúrkál, de nem vészes. Az orvosom azt mondta, hogy ez normális, ha konkrétan érzem, hogy görcsöl és durván beleszúr, akkor menjek be azonnal. De addig normális, azért ha belegondolsz, nagyon komoly változások zajlanak ott lent, először én is aggódtam, de valahol érthető, az lenne a csoda, ha nem éreznénk, hogy teljesen átalakul odalent minden. Meg van vastagodva a méhfal, a nyálkahártya, alakulóban van a méhlepény, egy gyulladásban van ott lent most minden, normális ha görcsölget az ember lánya. A dokim azt mondta, hogy ha olyan beleszúrások vannak, hogy nem tudok felállni vagy elindulni meg ilyesmi, akkor gáz van, menjek be rögtön.
2019. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ha ugy belegondolunk normális sak első baba és megilyen az ember szerintem en meg nem mentem orvoshoz majd 2 hét mulva
2019. máj. 16. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. 5 hetes vagyok, állandóan fáj. Pihenni nincs időm, mert van egy 17 hós duracell nyuszim.
2019. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!