Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab. után ez mennyire...

Missed ab. után ez mennyire tekinthető normálisnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 11,5 hetes voltam amikor kiderült, hogy már két hete nem él a babank. Masnap megindult a vetélés, de nem sikerült teljesen kitisztulnom és sok vért vesztettem,így még aznap este megmutottek.

Műtét óta enyhe alhasi gorcseim és menstruacio jellegű vérzésem van. Ma viszont kb egy-másfél óráig hullamokban tört rám pár percig tartó baloldali éles görcsös fájdalom ami kisugárzott a derekamba és a hasamba, mozdulni nem bírtam annyira fajt. A homersekletem 36,4 szokott lenni, a görcs idejére felszökött 37,1-re. Ügyeletre nem mentem, mert aztán elmúlt, az orvosom pedig a héten nem rendel.

3 napja műtöttek, ez normális lehet, vagy gyulladas alakulhatott ki? Esetleg pete éresem lett volna ilyen hamar? ( bár hozza tennem, terhesség előtt soha nem ereztem meg a peteerest)

Koszonom szépen, ha bárki tud valami hasznos infoval szolgálni :)

26/N



2020. júl. 1. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A 37,1 még csak hőemelkedés. Ha lázad lenne, akkor viszont irány a kórház. Nem hiszem, hogy peteérés lett volna, ez műtét után elég korai lenne, tekintve azt, hogy a beavatkozás után 4-6 hétre teszik az első menstruációt. Szerintem húzódik vissza a méhed, ez természetes. Kitartást, és sok erőt :)
2020. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha nagyon fáj menj be az ügyeletre, de legkésőbb holnap. Esélyes, hogy bent maradt valami.Amit írsz, így nem szabad fájnia. És teljesen más egy méhösszehúzódás.
2020. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!