Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy válszoló tudatlanságában valótlanságokat ír a nők egészsége témában, ezzel félrevezet orvosi segítségre szoruló embereket?

Figyelt kérdés

Van egy válaszoló, eddig azt hittem, egy kb. 12-14 éves lány, de kiderült egy hozzászólásából, hogy fiú(!), aki rendszeresen félrevezető választ ad a nők egészsége témában feltett kérdésekre. Azt írja, amit a kérdező hallani akar, hogy nincs semmi baja, ne aggódjon. Ez sok esetben nagy bajt okozhat, mert a kezeletleg fertőzések és nőgyógyászati problémák meddőséget okozhatnak. Szerintem ez nem játék.


A válaszoló mindig hozzáteszi a válaszhoz ezt:

"kívánok Neked kiváló egészséget és életed minden pillanatára minden elképzelhető jót!!!"


2010. aug. 2. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
pontozd le, és írd be a megfelelő választ.
2010. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy hülyeséget írt, ne hallgasson rá senki.
2010. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez olyan dolog,hogy távgyógyászat nincs. el kell menni az orvoshoz ha valaki úgy érzi valami nem stimmel. most aki kézpénznek vesz mindent amit itt olvas na annak meg úgy kell.
2010. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jelensd a moderátornak ...
2010. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani,de ha valaki itt vár orvosi diagnózist akkor ne csodálkozzon ha kap hülye tanácsokat is..

Itt senki nem fogja kikezelni a betegségéből,és nem is biztos,hogy ugyanaz a betegsége van a kérdezőnek mint a válaszadónak mert a tünetek hasonlóak..Minden ember másképp éli át.Ezért ha beteg valaki menjen orvoshoz,és nincs gond..

Ha meg olyan bolond ,hogy hisz egy "nincs semmi baj" tanácsra,nos az meg is érdemli...

2010. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem ő az egyetlen. Láttam én már itt cifra dolgokat...

De alapból nem értem, hogy egy ember miért itt vár segítséget teljesen ismeretlen emberektől, ahelyett, hogy szakemberhez fordulna...

2010. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az utolsónak adok igazat!!!Én meg attól vagyok kiakadva,amikor olyanokat írnak hogy"8 hónapos terhes vagyok,de egy ideje nem mozog a gyerek a hasamba,mit csináljak?"...meg hogy "1 hónapja viszket és piros a nemi szervem,mit csináljak?...orvoshoz nem akarok menni,ne is írjátok!"Na ennyi idiótát.Pf..Ezek ellen semmit nem tudsz tenni,ide mindenki azt ír amit akar,ne reagálj rá!Ennyi.Tisztelet a kivételnek,mert azért vannak!
2010. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is láttam sok válaszát,és már nagyon idegesít.Minek állandóan hozzátenni ezt,hogy:"kívánok Neked kiváló egészséget és életed minden pillanatára minden elképzelhető jót!!!"?Minek kell ennyire nyalizni mindenkinek?Annyi is elég lenne,hogy "kívánok neked minden jót"
2010. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem a nyalizáson én nem a hülye kérdéseken van a hangsúly! Persze, hogy nem innen kell látatlanban diagnózist kérni, és persze, hogy magára vessen, aki hülye... de kislányok pont azért jönnek ide, mert félnek orvoshoz menni, és pont azért könnyen átverhetők, mert megerősítést várnak, hogy óóó, az nem baj, óóó, ez normális, legyél boldog. De ezzel iszonyú nagy kárt lehet okozni! Nem olvashatok el minden kérdést a nap 24 órájában, nem írhatom mindenhova le, hogy ne hallgassanak rá, hanem menjenek orvoshoz - miért hallgatnának rám jobban, mint rá, aki ráadásul pont azt írja, amit hallani akarnak, hogy nem kell orvos, nincs baj, ha van, akkor meg jön a házi praktika? Iszonyú nagy felelőtlenség, amit csinál!

A moderátoroknak sajnos ilyesmi miatt nem lehet jelezni.

Azért írtam ki a kérdést, hogy felhívjam a figyelmet.

2010. aug. 2. 14:20
 10/15 anonim ***** válasza:
82%-ban ad hasznosat, ugye rá gondolsz?
2010. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!