Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa, ha így zuhanyzom?

Furcsa, ha így zuhanyzom?

Figyelt kérdés
Először bevizezem a testem, majd tusfürdővel bekenem és megdörgölöm magam, de kihagyom a puncit és a végbélnyílást. Leöblítem magam, és csak ezután kenem be az intim részeket natúr szappannal, majd leöblítem külön ezeket a végén.
2020. júl. 6. 22:51
 1/9 A kérdező kommentje:
A testem öblítésekor szeretem a kezeimet is bevetni, hogy minél jobban lemossam a tusfürdőt, ezért is jobb érzés, ha az intim részek mosását és öblítését a legvégére hagyom.
2020. júl. 6. 23:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is így csinálom :)
2020. júl. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

Lehet pedig, hogy célszerűbb (gyorsabb) lenne, ha mindent bekennénk rögtön, de én nem úgy szoktam meg.

2020. júl. 7. 06:34
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne furcsa?

Szerintem a lányok nagyrésze külön szappant, vagy intim tusfürdőt használ az intim helyekre. Én például nem is merek sima tusfürdőt használni ott, mivel egy ismerősöm ezt csinálta, ezáltal a hüvelyflórája meggyengült/érzékenyebbé vált és egy közösségi budin könnyen elkapott valami gombát - legalábbis a nőgyógyásza a sima tusfürdőre fogta.

2020. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de az intim mosakodót is sokan rögtön a test szappanozása után kenik fel, és utána mindent egyszerre öblítenek le. Na, én nem így szoktam.
2020. júl. 7. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg pl. az intim részekkel kezdem. Ugyanazt a kímélő szappant használom mindenhova, így ezzel nincs gond. De lehet, hogy én csinálom furán, hogy nem egyszerre szappanozok be mindent, és utána mosom le, hanem részenként, "szakaszonként" haladok, pl. lábak, utána felsőtest, stb.
2020. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem furcsa

Ahány ember annyi szokás....

2020. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így zuhanyzok
2020. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akik szintén a puncit és a feneket hagyják a végére: a láb mosása és a punci között szoktatok kezet mosni (vagy öblíteni)? Mert én nem, de lehet, hogy kellene?

2020. szept. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!