Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zuhanyzóban hogyan lehet jól...

Zuhanyzóban hogyan lehet jól lábat borotválni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsőre egy elég bugyuta kérdésnek tűnő dolog foglalkoztat. Párommal most költözünk össze, bérelni fogunk egy lakást. Eddig olyan helyen laktam csak, ahol kád volt, ott értelemszerűen minden további gond nélkül megoldottam a borotválkozást. :D Ha zuhanyzós helyre mentünk, és zuhanykabin volt, akkor is, bár jóval nehezebben és mindig féltem, hogy megvágom magam. Találtunk egy nagyon jó lakást, de sajnos zuhanyzós, annyi jó, hogy nem műanyag kabinos, hanem épített csempés. Viszonylag nagy a szélessége, így kényelmesen el lehet férni. Arra gondoltam, hogy egy kicsi műanyag széket betennék, azon lehetne ülni. Elvetemült ötlet? :D Ti hogy oldjátok/oldottátok meg? Sajnos más szőrtelenítés a bőröm érzékenysége miatt nem jöhet szóba.


Köszi előre is.


23/N



2018. jún. 5. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
szék jó ötlet, de a wc-re is rárakhatod, ha közel van.
2018. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos külön van a WC, így az nem opció. :O Gondolkodtam lavóros megoldáson, de eléggé nehéz az is :D.
2018. jún. 5. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leülhetsz a zuhanyba is ha állva nem tudod leborotválni. Én általában fölrakom a csempére a lábam hogy ha nem csúszik le, ha lecsúszik akkor megoldom állva. Megszokás kérdése, nekem pikk pakk ment.
2018. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én simán leborotváltam magamnak állva a zuhanyzóban. Kb 2 perc alatt kész is.
2018. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy ráteszem a lábam a zuhanyzó szélére és lehajolva borotválom. Kb 5 perc alatt kész szoktam lenni, nem nehéz feladat, simán megoldható.
2018. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. jún. 7. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!