Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor érdemes nőgyógyászhoz...

Mikor érdemes nőgyógyászhoz menni, ilyen problémával?

Figyelt kérdés

Novemberben voltam rákszűrésen minden ok volt. Rendszeres volt 28napos a menstruációm. Max tényleg 1-2 napos csúszás volt amikor hamarabb/később jött meg.

Múlt hónapba 6 napot késett. Most 2.-án kellett volna megjönni. Még mindig semmi. Tesztet csináltam de negatív, meg rendesen védekeztünk mindig óvszerrel.

Csak idegesít miért késik.


2020. júl. 7. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hormonális is lehet, és nagyfokú stressz miatt is. Előbb azt kéne megnézned, hogy ebből a kettőből melyik lehet, utána menni az orvoshoz.

A késések mögött ha kizáród a stresszt, akkor lehet IR, PCO jele is.

2020. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átrendeződik a ciklusod 30 nap fölé. A következő rákszűrésig beállhat, akkor említsd meg azért, de ezzel még nem fognak érdemben foglalkozni.
2020. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
IR meg a PCI az nem inkább tulsulyosaknal van. Nem volt eddig ilyen bajom 2 gyerekem van. 25 éves vagyok.
2020. júl. 7. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan minimális eltérés, hogy csak ezért nem mennék orvoshoz, ha más változás, tünet nincs mellette. Én is a következő rákszűrésen említeném meg, ha addig nem történik semmi, ami miatt menni kéne.
2020. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*IR meg a PCO az nem inkább tulsulyosaknal van


Nem csak. 170 cm magas 50-55kg voltam..

2020. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából akarok majd menni fogamzásgátlót szeretnék íratni. Amikor utoljára voltam akkor a spirált beszéltük de mire odajutittam volna hogy megrendeltem pont a kisfiammal voltam kórházba. Utána meg jött a vírus. Aztán 2 ismerős is most esett teherbe a spirállal és nem szeretnék egész életemben óvszerrel védekezni úgyhogy a fogamzásgátló mellett döntöttem. Most megvárom akkor hogy megjojjon.
2020. júl. 7. 12:58
 7/8 anonim válasza:
5-ös igen, én is ennyi voltam mikor diagnosztizálták csak 165 cm
2020. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyébként a pco-nak semmi köze a túlsúlyhoz
2020. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!