Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a menstruációm,...

4 napja késik a menstruációm, kicsit aggódok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

4 napja késik a menzeszem, tavaly ilyenkor, júliban késett a legtöbbet.

Szexuális életet élek, de védekezünk. Van hogy a legelején gumi nélkül szexelünk, de mindig odafigyelünk. És már másfél éve. Szokott késni 1-2napot, de most már 4 napja és kicsit stresszelek.

Volt egy hüvelyfertőzésem valószínüleg, mert nagyon viszketett, de szaga nem volt, sem olyan más fajta folyás sem. Lehet valami kiirritálta, nem tudni, de én akkor is valami intim fertőzésre gyanakszok.

Azt kezeltem egy Canesbalance

hüvelygéllel, ami sokat segített.

Fürödtem az előbb melegben de semmi. Szex kiszokta nekem hozni, de az sem.. kicsit sokat stresszelek mostanság, vagy inkább szomorkodok esténként, de a barátom mindig felvidít, de akkor is a stressz..

kipattanásosodtam meg szerintem picit felpuffadtam, és nagyooon-nagyon hisztis vagyok. Már csak az a kérdés hogy SZERINTETEK fixen ezek a dolgok miatt késik?

Válaszokat előre is köszi:)


2020. júl. 7. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: tényleg rossz a szemed, ha ide írtad ki :)
2020. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen tudom, véletlen volt, mert nekem tök új a gyakori kérdések, és nem egyből rakta ki én meg itt kerestem, aztán a nők egészsége helyett ezt választottam. na mindegy, lényeg hogy a szemem is rossz meg késik is, meg béna vagyok szóval bocsi 🤣🤣
2020. júl. 7. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Először is: nincs olyan hogy nem védekeztek, hanem odafigyeltek. Figyeljetek oda biológia órán, ne csak az ágyba.


Másodszor: ne kezeld magad semmilyen olyan krémmel, géllel, gyógyszerrel amit nem orvos írt fel. A webbeteg nem váltja ki az igazi nőgyógyászt.


Harmadszor; alapvetően késhet ennyit a menszesz. Például ha stresszes volt a heted. Most is stresszeled magad, és ez egy körforgás.


Negyedszer: ha rendeltetésszerűen védekeztetek, akkor nem vagy terhes. Bár nálatok nem tudni mit jelent ez a szó.


Ötödször: ha terhes vagy, nem az első 2 napban jön rád minden tünet. Nem két nap múlva leszek folyamatosan feszült és stresszes.


Hatodszor: youtube: hormonmentes. Tessék edukálódni.

2020. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A menstruáció tünetei vannak, nem pedig a terhesség. De köszönöm a választ.
2020. júl. 7. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor viszont mi a probléma? Ott a PMS, szimplán csak kitolódott a ciklusod, ha nem kell félni a terhesség gyanújától.
2020. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gépek, néha előfordul. Nekem nagyon szabályosan jön meg szinte mindig mégis volt egyszer kétszer hogy több napot késett.. Nekem stressztől volt szerintem, mert rágörcsöltem. Nyugi ha jönnek a tünetek megjön.
2020. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5.napja, de még most sem ahj. Előzőben 34.-re jött meg, ma vagyok 36.napban
2020. júl. 8. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld túl nyugi mert attól tolod ki jobban.
2020. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Simán terhes is lehetsz. A koraterhesség tünetei kb. ugyanazok,mint a PMS tünetek.

tesztelj !

2020. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy terhes lennék. Erre is nagyom rástresszelek, főleg hogy mindjárt megyek nyaralni is, szóval.. meg az intim betegség, stressz, meleg együtt eléggé kitolja. Remélem holnap már megjön..
2020. júl. 8. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!