Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a menstruációm,...

4 napja késik a menstruációm, kicsit aggódok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

4 napja késik a menzeszem, tavaly ilyenkor, júliban késett a legtöbbet.

Szexuális életet élek, de védekezünk. Van hogy a legelején gumi nélkül szexelünk, de mindig odafigyelünk. És már másfél éve. Szokott késni 1-2napot, de most már 4 napja és kicsit stresszelek.

Volt egy hüvelyfertőzésem valószínüleg, mert nagyon viszketett, de szaga nem volt, sem olyan más fajta folyás sem. Lehet valami kiirritálta, nem tudni, de én akkor is valami intim fertőzésre gyanakszok.

Azt kezeltem egy Canesbalance

hüvelygéllel, ami sokat segített.

Fürödtem az előbb melegben de semmi. Szex kiszokta nekem hozni, de az sem.. kicsit sokat stresszelek mostanság, vagy inkább szomorkodok esténként, de a barátom mindig felvidít, de akkor is a stressz..

kipattanásosodtam meg szerintem picit felpuffadtam, és nagyooon-nagyon hisztis vagyok. Már csak az a kérdés hogy SZERINTETEK fixen ezek a dolgok miatt késik?

Válaszokat előre is köszi:)


2020. júl. 7. 21:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
Megjött már?
2020. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megjött persze bocsi hogy későn válaszolok.
2020. júl. 27. 11:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Na látod(:

Nálam meg pont most van olyan, hogy 2 napja csúszik. Ilyenek megesnek, csak ha ezt előbb tudom, fürdök még bátran a Balcsiban nyaralásom :D

2020. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!