Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom. Ma...

Szombatra nem várom. Ma közepes erősségű menstruációs fájdalmaim vannak és fehér folyásom. Más is volt így és mégis terhes lett? Kicsit aggódok

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Pms es terhesseg kezdeti jelei barkinel lehetnek egyformak es teljesen masok is. Nekem van ciklus amikor semmi jeln volt csak szepen sunyin megjott es van hogy mellem feszul, hasam gorcsol. Terhessegeimnel szinten mell es meh erzekenyseg volt.
2017. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
4 nappal a nemvárt előtt semmilyen tünet nem jelent semmit. Ne aggódj, tök fölösleges. Tudom, hogy az utolsó hét a legnehezebb, mi is benne vagyunk. Ne kapaszkodj tünetekbe, mert annál csalódottabb leszel, ha megjön. Nekem az előző ciklusban álomszép trifázisos görbém volt, pecsételés a nemvárt előtti héten, a pecsételés elmúlt, aztán szépen időre mégis megjött. Sokkal rosszabb volt így, hogy a görbe, meg a beágyazódásnak remélt pecsételés miatt reménykedni kezdtem, hogy baba van. Szóval ha képes vagy rá, próbálj nem keresni tüneteket a nemvártig. Hidd el, hogy csak akkor dől el, hogy mi van.
2017. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés, menzesz előtti fájdalmak terhesség esetén is megvannak általában a nemvárt idején, nem bizonyít semmit, ebből nem lehet eldönteni terhes vagy-e.
2017. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a napokban nem várom, elvileg vagy ma, vagy 1-2 nap múlva kellene megjönnie, (azért nem tudom pontosan mert valószínűleg előbb volt ebben a ciklusban ovum mint kellett volna, abban az időszakban amikor pont elutaztunk a férjemmel, és nem ovutesztelgettem) viszont vasárnap este óta hol enyhébb, hol erősebb mindjárt megjön érzésem van, viszont csak fehér krémes folyásom van nekem is. Mellfeszülés, vagy egyéb tünet, semmi nincs nálam, így én is várok... Ha ma sem, és holnap sem fog megjönni, akkor én csütörtök reggel tesztelek egyet..nagyon remélem, hogy baba van a dologban, és nem csak "nehezen" akar megjönni. :) Drukkolok Neked is!!
2017. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Tényleg az utolsó pár nap a legnehezebb.... igyekszem türelmesen várni
2017. jan. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!