Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első látogatás a nőgyógyásznál...

Első látogatás a nőgyógyásznál. Segítenél egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja arra figyeltem fel, hogy odalent viszketek és a fehérfolyásnál sűrűbb túrós szerű anyag jön belőlem.Eléggé piros is vagyok (talán a vakargatás). Felhívtam a kórházat és leghamarabb szerdára kaptam időpontot a dokinál.


Kérdéseim :

- doki előtt illik leborotválni és tök szörtelenül elmenni hozzá ?

- szép fehér fehérneműt illik felvenni ?

- nem fog úgy rámnézni , mint a véres rongyra, hogy elkaphattam valamit

- valamint olvastam, hogy hüvelyöblítést nem szabad végezni , mert ez bezavarhat az eredményekbe.


Mi pontosan a hüvelyöblítés?

Ha az amikor "teleeresszük" a hüvelyünket vízzel és ezzel ott belül is megtisztítjuk, akkor nekem ilyet muszáj csinálni. Különben míg itthonról elmegyek a dokihoz megint tele lesz a nemiszervem és a bugyim ezzel a túrós anyaggal aminek ráadásul szaga is van .


Kérlek segítsetek és lássatok el néhány jó tanáccsal


Előre is köszönöm, egy megijedt 17 éves lány


2010. aug. 2. 15:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Sok hasznos infót kaptam. Szép estét !!
2010. aug. 2. 19:37
 12/14 anonim ***** válasza:
borzasztó hogy milyen sok nőnek van ilyen problémája és nem jönnek rá hogy pont ezektől az intim mosakodóktól és hüvely öblítésektől kapják el. semmi féle dologgal nem szabad belül megmosni mert kimosod a benne levő természetes flórát és ettől kapsz el fertőzést, gombát.
2010. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: hát, nekem az a tapasztalatom, hogy tényleg nem szabad folyton mosogatni. VISZONT havonta egyszer igenis érdemes, mégpedig a mensi után. mert marha sok dolog ki tud jöni eg ynappal azután, hogy az ember már nem menstruál. és az lehet hogy egyébként ott bomlana fent, ami sokkal nagyon fertőzéssel járhat, mint maga az öblítés. ráadásul extrém módon megvastagodhat a lerakódott alvadt vértől a nyálkahártya. szóval szerintem havonta egyszer belefér a hüvelyöblítés erre a célra kifejlesztett termékkel, nem csapvízzel!!!! nekem nem lett ebből bajom, sőt a nőgyógyászom is helyesli.
2010. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 okidoki válasza:
0%

- doki előtt illik leborotválni és tök szörtelenül elmenni hozzá ?


ne a doki előtt borotválkozz, inkább otthon elmenetel előtt. de nem lenne baj, ha dúsan szőrösen hagynád.

mindenben jobb a természetes.


- szép fehér fehérneműt illik felvenni ?


azt veszel fel amit akarsz, és ebbe sehol senkinek nincs beleszólása. mindamellett ne fehéret, válassz valamilyen más színt, a fehér falra való, de üres és színtelen. az is igaz, hogy nemigen fogja látni, és családos ember lévén, nem hiszem, hogy jó néven venné a közeledést. hacsak nincs gondja a családjával, mert akkor minden lehet.


- nem fog úgy rámnézni, mint a véres rongyra, hogy elkaphattam valamit


nem nagyon fog rád nézni. nem arcokat vizsgál. a rongy az nem, de a véres az stimmel, havonta egyszer.


- valamint olvastam, hogy hüvelyöblítést nem szabad végezni, mert ez bezavarhat az eredményekbe.


dehogynem szabad, de csak szájjal.


Mi pontosan a hüvelyöblítés?


amikor a két lábad közé alád guggolnak, és erősen rátapasztott szájjal a nemi szervedből kiszívnak minden folyadékot, nedvet. majd gurguláznak, öblögetnek vele, és végül lenyelik.

2010. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!