Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelez luteális fázisban a...

Mit jelez luteális fázisban a prolaktin szint ? A többi kérdésem lejjebb :)

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk , a lényeg a következő :

Lassan egy éve próbálkozunk eredménytelenül , természetesen voltam orvosnál sőt rendszeresen járok , PCOS em van kb 10 éve , viszont tünetei enyhék .

Jövő hétre nem várom rendszeresen csinálok ovu tesztet ebben a ciklusban a szokásos 12-13 helyett a 17-18-19. napon volt pozitív .

Na mármost mivel a peteerestol számoljuk a lutealis fázist és mivel annak is 14 napnak kene lennie , emiatt valószínűleg késik pár napot a késői ovu miatt , nem értem hogy miért gorcsolok már 3. Napja ?!

Menstruacio jellegű a fájdalom alhasban illetve főként lábszárba derékba sugárzik .

Papírforma szerint is legalább 8napom van meg mensesig .

Beagyazodas szinten nem valószínű az alacsony progeszteron szint miatt sem illetve 5 napja volt az utolsó pozitív ovu teEzt .Ennyire korán meg hogy a viharba van pms ?

Clostyt köv. Ciklusban kezdem a progeszteron miatt .

Bocsi hogy hosszú :/

Valaki segítsen 😘



2020. júl. 9. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minél jobban figyeljük magunkat, annál jobban parázunk, ha észreveszünk egy tünetet. Márciusban lett pozitív a tesztem, de sajnos áprilisban el kellett köszönnünk egymástól. A júniusi hónap volt az első újrapróbálkozós hónapunk. 19-én pozitív lett az ovutesztem, és utána minden apró jelben azt figyeltem, hogy babás lehetek-e vagy sem. Fájt nekem is közte a hasam (én is igazolt IR+PCOS vagyok), de amúgy a missed ab utáni első és a mostani vérzés előtt is csak a fejfájás utalt mensire. Az előtt sokkal keményebbek voltak a melleim, jöttek a pattanásaim, sárkányos volt a természetem. Szóval csak annyit akarok kihozni, hogy persze, figyeljük magunkat, de nem kell túlkomplikálni a dolgokat, ne stresszeljünk feleslegesen. Csak ovu tesztet csinálsz vagy méred is a hődet?


Én most elkezdtem mindent egy füzetbe meg appba írni, aztán majd jön, ha jönni akar.

Kitartást a babatervezéshez :)

2020. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem vagyok ennyire türelmes :( A hőmérséklet nem merem és minden hónapban egyre kevesebb tudatos gondolatom van a baba körül csak legalább tudnám hogy sikerül-e vagy sem ...
2020. júl. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!