Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozása SOS??

Menstruáció előrehozása SOS??

Figyelt kérdés
20-án megyek vízhez, 4 napot ott leszünk nem szeretném hogy pont akkor legyen meg! Előző hónapban 12-én jött meg de még nem állt be rendesen, félek késni fog. Csináltam már Aviva tornát, ittam rozmaring teát, elvileg ezek mind jók az előrehozatalra de nem vált be:( SOS nagyon fontos segitsetek

2020. júl. 10. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nincs semmi sos, a hormon rendszered intézi. Tamponnal be lehet menni a vízbe, csak rögtön cseréld ki.
2020. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még sosem használtam tampont, és tudtommal 20 percenként figyelni kell amitől feszelyezve érzem magam
2020. júl. 11. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ezt ki mondta neked, hogy 20 percenként figyelned kell a tamponra?

Ha kijössz a vízből, akkor kicseréled és ennyi. Nem nagy agysebészet ez szerintem. Addig próbálkozz a használatával/nézz róla videókat, tanulgasd és akkor tudsz majd tamponnal fürdeni.

2020. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyél diót, mogyorót. A tej is segíthet meghozni. Tapasztalatból mondom :)
2020. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!