Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval menstruációt...

Fogamzásgátlóval menstruációt előrehozni? Csinált már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szedem az omisson dialy nevű fogamzásgátló tablettát, amiben 21db rendes hatóanyagú fehér tabletta van, illetve 7db placebo zöld színű tabletta. A placebo napokon szokott megjönni.

Nos, október 20.-án megyünk nyaralni, és mit ad Isten pont azon a napon fog megjönni, de elég kellemetlen lenne így utazni is, illetve nyaralni is.. valaki aki már jártas ebben leírna hogy hogy s mint van ez?



2019. szept. 22. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod előbb, nem szeded végig a 21 db-ot, akkor megjön.
2019. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1, de ha előbb abbahagyja akkor védett sem lesz.
2019. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, de nem ez volt a kérdés. Eleve nem gondolom, jó ötletnek. Csak a kérdésre válaszoltam.
2019. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én Jangee nevű fogamzásgátlót szedek, abban nincs placebo csak a 21 tabletta. Ha 1-2 napról van szó, akkor szoktam azt csinálni, hogy az utolsó pár szemet nem veszem be így kicsit lehet csúsztatni és eddig semmi probléma nem volt vele. Egyszer volt, hogy 2 levél tablettát szedtem be egymás után szünet nélkül és nem pecsételtem, más bajom sem volt, de iszonyatosan hisztis voltam miatta.
2019. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előbbre NEM szabad hozni. Olvasd el a betegtájékoztatót, az is azt írja, hogy kezdd el szedni a következő levelet a placebo bogyók kihagyásával. Így kimarad egy megvonásos vérzésed, élvezheted a nyaralást
2019. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló okok miatt akartam eltolni... a nőgyógyászom azt mondta, hogy persze, lehet vele próbálkozni, de mivel következményekkel jár, inkább nem javasolná ezt. Vezess naptárt, és legközelebb úgy tervezd a nyaralásod.
2019. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ajándékba kaptam a nyaralást, beleszólásom nem volt.
2019. szept. 22. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja értem, és akkor akitől kaptad, nem tudja megváltoztatni az időpontot sem, ha jól gondolom!
2019. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hozd előre, szedd tovább a következő levéllel (hagyd ki a placebokat), és akkor nem fog jelentkezni a megvonásos.
2019. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!