Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha eltávolítják a méhemet, a...

Ha eltávolítják a méhemet, a menstruációm megszűnik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
természetesen igen
2010. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor kérni fogom az orvostól hogy távolitsa el,mert 32 éves vagyok(bár nincs gyerekem),de minden hónapban ha menstruálok,olyan rosszul vagyok hogy a mentő visz el,és ezzel együtt,mindig kirugnak a munkahelyekről.Nem tehetem meg,hogy állandóan munkanélkül legyek.
2010. aug. 2. 18:12
 5/11 anonim válasza:
Ne csináld.. És ezért nem lesz gyereked?:OO Mások bármit megtennének, hogy lehessen gyerekük te meg...
2010. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább szedj fogamzásgátlót, az enyhíti a görcsöket meg a vérzés mennyiségét.

Nem vagyok tablettapárti, de a méhkivételnél mindenféleképpen jobb...

2010. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos örökletes(több orvos is megmondta már),és ez nem egy természetes dolog,hanem betegség.Nekem tényleg pokoli fájdalmaim vannak,16 éves korom óta,és meg sem tudnám számolni már hány "remek"orvosnál voltam ezzel a problémával 16év alatt!Minden hónapb életeman vagy a munkahelyre,vagy a lakásomba jön a mentő,kapok egy szurit,ami kb.3órát hat,utána kezdődik elölről.Higyjétek el,pokollá teszi az!De nem panaszkodni akarok,mert az úgy sem érti,aki nem éli át.A kérdésemre megkaptam a választ.
2010. aug. 2. 19:36
 8/11 anonim válasza:
Én meg értelek téged.
2010. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem fogják kivenni, mert törvény szabályozza, hogy kinek lehet ezt a műtétet megcsinálni.Az hogy te eltalálsz ilyen marhaságot, szarnak rá.

Csak akkor lehet eltávolítani a petefészket, ha életmentő műtét lenne( daganat, rák, műthetetlen polip stb.), ha már elmúltál 35 éves és szültél 3 gyereket. Egyéb esetekben nem engedik a műtétet.Még bírói végzéssel sem.

De én akkor is örülnék, hogy megvan, ha nem lesz meg a méhed, egyenes út a csontsorvadáshoz, mivel nem lesz, ami termelje ezeket a hormonokat.

2010. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne keverjük a méhet meg a petefészkeket.

A méhből jön a vérzés, a petefészkek termelik a hormonokat. Attól, hogy vkinek kiveszik a méhét, még nem biztos, hogy kiveszik a petefészkeit.

2010. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!