Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan illik intim szőrtelenít...

Hogyan illik intim szőrtelenítésre menni kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Még soha nem csináltam magamnak, arra gondoltam, hogy azt azért csakcsak meg kéne csinálni, hogy itthon rövidebbre lenyírom magamnak, hogy ne legyen esőerdő, plusz nyilván alaposan megmosakodni. De ilyen melegben bepálik már szinte rögtön, nem? A wcre még elmenni előtte, és nedves törlőkendővel áttörölni szükséges?


És nem gáz, ha a combom szőrös? Azt nem szőrtelenítem, és nem is szeretném.


Illetve, csak a szeméremdombon csinálják meg, vagy teljesen mindenhol az intim rész környékén?



2020. júl. 11. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:

És milyen néven van ez? Olyanokat találtam, hogy vagy bikinivonal, vagy teljes intim rész+fenék. Feneket nem nagyon akarok:'D Azt lehet úgy is mondani, hogy akkor fenékrészt nem kérek, és akkor úgy formálják esetleg az árat?



És mennyire fáj? Cukorgyantával nem fáj annyira, ezt lábom is tapasztaltam már, de gondolom ott azért mégis. Mi van, ha annyira fáj(mivel első szőrtelenítés ott), hogy bekönnyezek, vagy felvinnyogok, vagy nemtudom? Nem kínos?:D

2020. júl. 11. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elöre semmit elökészíteni, rövidre nyírni, ugyanis egy bizonyos hosszúságú szörszál szükséges a jó eredményhez, majd ö akkorára vágja, ami optimális.

Otthon megmosdasz, ott meg elötte áttörlöd magad, ennél több nem kell.

Ott szörtelenít, ahol akarod, ahol nem, ott hagyja, ez nem probléma.

Valamennyire biztos fáj, de mivel szakember, ezért eléggé minimalizálja megfelelö módszerekkel. Ha meg hangokat adsz ki,

2020. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Nyilvan alaoveto tisztasag elvart. Elotte lefurdesz es vagj le belole, ugyanis ha hosszu az sokkal jobban faj. Ott csinaltatod ahol akarod, mondani kell. En elobb valasztanek egy szimpi kozmetikust, egyszer kiprobalni labra, igy te is oldottabb leszel. Combod ha nem akarod leszedetni nem kell, ot nem fogja zavarni. Ha venuszdombod csinalod van akinek kipattogzik ezert masnap erdemes alkohollal atkenegetni reggel es este.
2020. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha sosem szedted le semmivel, akkor az nem túl optimális, hiszen a teljesen kinőtt, sosem fazonírozott fanszőr több centi. Egyrészt fájni fog, másrészt egy csomót el fog tépni ahelyett, hogy kiszedné. Egyszer borotváld le, és - tapasztalataim szerint- kB 1 hét múlva menj kozmetikushoz. Fájni fáj, de túlélhető és nem tart sokáig. Nekem cukorpasztával szedik. Előtte lefürdök és kész. A bugyit nem kell levenni, csak félrehúzni.

L

2020. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam a BestWax szalonban, Debrecenben. A bugyira három féle opció volt: marad fent és félre húzogatom, kapok egyszer használatosat, leveszem. Gyantázás szempontjából ez az utolsó a legoptimáisabb.
2020. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi az az egyszer hasznalatos?😮
2021. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valamiféle papírbugyi, amit utána szemétbe lehet dobni, így a saját nem lesz gyantás
2021. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!